Úspěšní jihlavští rokenroloví tanečníci

První lednový víkend letošního roku se v Praze konalo vyhlášení nejlepších sportovců v akrobatickém rokenrolu za rok 2017. Jihlavský rokenrolový klub Elvis vyhrál ve třech vyhlašovaných kategoriích.

uniweb weby

V kategorii Malé dívčí formace děti byla vyhlášena jako nejlepší formace Skittles, která je složená z osmi děvčat ve věku 10-14 let a nebyla za celý rok 2017 na domácí ani zahraniční scéně poražena.

Další formací, která byla ve své kategorii vyhlášena za nejlepší, byla formace Czech Machine soutěžící v kategorii párové formace junior. Pět tanečních párů ve věku 11-17 let se stalo v loňském roce Mistry České republiky, na Mistrovství světa brala tato formace finálové sedmé místo.

Nejstarší taneční pár v naší republice Vilibald Prokop ml. – Lucie Mašková, úřadující Mistři České republiky, ovládli svou kategorii, tedy nejvyšší rokenrolovou kategorii A.