Hlasujte a zvolte nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016

0

kraj vysočina, sportovec kraje vysočina 2016, sport, anketa


Až do 3. března je možné hlasovat o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016. Vybrat si můžete z kategorií jednotlivec a kolektiv nebo vyplnit speciální formulář a ještě donominovat dalšího sportovce nebo sportovní kolektiv. Tradiční krajská anketa má za cíl udělit poctu regionálnímu sportu a poděkovat všem sportovcům za jejich píli a nasazení.

Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajskou organizací České unie sportu hledá sportovce, kteří v roce 2016 dosáhli významných sportovních výsledků. Sportovní odborná veřejnost už v lednu nominovala například hokejistu Romana Erata, stolního tenistu Tomáše Treglera, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou, vodní lyžařku Kateřinu Švecovou, moderní gymnastku Veroniku Dolejší nebo atletku Kateřinu Pulgretovou. Nechybí ani hendikepovaný úspěšný plavec Martin Císař a ze sportovních kolektivů například brodští softbalisté, třebíčští baseballisté, fotbalová FC Vysočina Jihlava, Mažoretky z Batelova, družstvo volejbalových juniorek z Krajského centra talentované mládeže Volejbal Vysočina, gymnastky z Bedřichova nebo havlíčkobrodští stolní tenisté.

K započítání hlasu je potřeba potvrdit elektronický odkaz odeslaný na e-mailovou adresu hlasujících.

Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se uskuteční v pátek 7. dubna ve Žďáře nad Sázavou.

Hlasovat můžete zde.

Anketa má vlastní stránky na Facebooku.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód

Redaktorka s patnáctiletou regionální praxí, od kabelové televize, přes rozhlasové zpravodajství až po práci na tiskovém oddělení. Zajímají mě lidské příběhy, cestování, kultura, politika, ale i finance.
 

Nejčtenější
Nejhodnocenější
http://vysocina-news.cz/ BILA