Jarní přírodní lékárnička pro celou rodinu

0

Přijďte si poslechnout zajímavou přednášku Ivy Georgievové ve čtvrtek 30. března od 10.00 ve Family Pointu v Havlíčkově Brodě. Nezapomeňte si zarezervovat místo.

Proč mít doma lékárničku přecpanou pilulkami, když si pomoc můžete najít i čistě přírodní cestou? Smyslem přírodní léčby není pouhé odstranění projevů nemoci. Přírodní léčba hledá skutečné příčiny nemocí a oproti běžné léčbě harmonizuje celý organismus.

Family Point je místo, kde si můžete bezplatně přebalit a nakrmit děti, využít možnosti internetu a informací i poradenství pro rodiny. Všechny přednášky, stejně jako veškeré služby a aktivity spojené s Family Pointem, může kdokoliv z veřejnosti navštívit bezplatně. Family Point je k dispozici v Horní ulici 197 v Havlíčkově Brodě každý všední den od 8.30 do 16.00 a v pátek do 14.30. Family Point je podporován Krajem Vysočina a městem Havlíčkův Brod. Více informací získáte na tel. čísle 734 694 487 případně emailové adrese: havl.brod@familypoint.cz, webových stránkách nebo Facebooku.


Autor: Michaela Hovorková Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...