nabízí půjčky mezi vážnými lidmi a rychle

Ahoj paní / pane, Nabízím vám svou nabídku půjčky, která je velmi rychlá a bezproblémová. Moje nabídka začíná mezi 50 000 a 50 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Připomínám, že můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet podepsaný smluvní dokument. Pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky mě prosím kontaktujte: E-mail: weijersdanielle55@gmail.com

zprávyuniweb

Bonjour Madame / Monsieur,

Je vous propose mon offre de pret, qui est tres rapide et sans tracas. Mon offre commence entre 50 000 et 50 000 000 CZK et mon taux d'intéret est de 3%. Le remboursement du pret commence entre 3 et 300 mois. Veuillez noter que mon directeur de banque exige un document de contrat signé avant de transférer des fonds sur votre compte. Pour tous vos besoins de pret urgents, contactez-moi s'il vous plaît:

Email: weijersdanielle55@gmail.com

Autor: weijers Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

  • Před 6 dny

    Zprostředkováváme nebankovní půjčky. Minimum dokladů. Rychlé schválení. Záznamy v bankovních i nebankovních registrech a spotřebitelském registru Solus posuzujeme individuálně. Bez poplatku. Úroky individuální dle bonity. Půjčky až do 250 tisíc Kč. V případě poskytnutí zástavy exekuce nevadí a půjčky až do 50 milionů Kč. Více poskytovatelů i pro OSVČ. Možnost odložení splátek, nebo mimořádných splátek a předčasného doplacení úvěru.

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
út 20.8.2019 10:44
0 (1)
 

Hlavní zprávy