Šijeme a vyšíváme na zakázku :)

0

Naše výrobky jsou z kvalitních bavlněných látek, které si, stejně jako naši tvorbu, můžete zakoupit na provozovně Krámek pod Věží . Co u nás najdete? Chňapky, zástěry, polštáře, vonné podložky, prostírání, hračky pro děti, nahřívací polštářky, ubrusy a mnoho dalších. Šijeme i na přání podle zadání zákazníků.

Naše šicí dílna - Místo, kde tvoříme rukama a srdcem! Dekorační či praktické, textilní drobnosti, které vám usnadní a zpříjemní život. Naše výrobky jsou z kvalitních bavlněných látek, které si, stejně jako naši tvorbu, můžete zakoupit na provozovně Krámek pod Věží .

Co u nás najdete? Chňapky, zástěry, polštáře, vonné podložky, prostírání, hračky pro děti, nahřívací polštářky, ubrusy a mnoho dalších. Šijeme i vyšíváme na přání podle zadání zákazníků.  Můžete si objednat i na našem e-shopu.

Autor: VRÁTKA, z.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
Naše organizace pomáhá zajišťovat pracovní uplatnění osobám se zdravotním postižením, a to i v několika vlastních provozovnách. Dále nabízíme možnost vzdělávání, rekvalifikace a sociální službu sociální rehabilitace.

Nejčtenější
Nejhodnocenější
http://vysocina-news.cz/ BILA