Šijeme a vyšíváme na zakázku :)

0

Naše výrobky jsou z kvalitních bavlněných látek, které si, stejně jako naši tvorbu, můžete zakoupit na provozovně Krámek pod Věží . Co u nás najdete? Chňapky, zástěry, polštáře, vonné podložky, prostírání, hračky pro děti, nahřívací polštářky, ubrusy a mnoho dalších. Šijeme i na přání podle zadání zákazníků.

Naše šicí dílna - Místo, kde tvoříme rukama a srdcem! Dekorační či praktické, textilní drobnosti, které vám usnadní a zpříjemní život. Naše výrobky jsou z kvalitních bavlněných látek, které si, stejně jako naši tvorbu, můžete zakoupit na provozovně Krámek pod Věží .

Co u nás najdete? Chňapky, zástěry, polštáře, vonné podložky, prostírání, hračky pro děti, nahřívací polštářky, ubrusy a mnoho dalších. Šijeme i vyšíváme na přání podle zadání zákazníků.  Můžete si objednat i na našem e-shopu.

Autor: VRÁTKA, z.s. Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Naše organizace pomáhá zajišťovat pracovní uplatnění osobám se zdravotním postižením, a to i v několika vlastních provozovnách. Dále nabízíme možnost vzdělávání, rekvalifikace a sociální službu sociální rehabilitace.

Nejčtenější
Nejhodnocenější