SWR JIHLAVA , spol. s r.o.

567 277 007 swrjihlava@quick.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

SWR JIHLAVA, spol. s r.o.

Náplň práce:|-hrubování polotovarů pro výrobu kovacích a střižných nástrojů,|-sestavování kovacích a střižných nástrojů.||Požadavky:|-základní znalost práce na soustruhu nebo frézce,|-dovednost měření posuvným měřítkem a mikrometrem.||Vyučení v oboru...

Jamné 38 000,-

Ruční dokončovací práce (broušení a odjehlování výkovků).|Nabízíme:|- závodní stravování, odměny, dobré platové podmínky, zázemí prosperující firmy|První kontakt osobně: Jamné 48, od 7.00 - 14.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: 7.00 - 14.00 hodin.|

Jamné 28 000,-

Požadujeme:|- vyučení v oboru|Praxe vítána.|Nabízíme:|- závodní stravování, odměny, dobré platové podmínky, zázemí prosperující firmy|První kontakt osobně: Jamné 48, 7.00 - 14.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: 7.00 - 14.00 hodin.|

Jamné 32 000,-

Kování a odstřihování výkovků za tepla.|Požadujeme: manuální zručnost.|Nabízíme:|- závodní stravování, odměny, dobré platové podmínky, zázemí prosperující firmy|První kontakt osobně: Jamné 48, 7.00 - 14.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: 7.00 - 14....