Wolf Lost in the Poem + Kříž MarcelŠansonBluesFolk

so 7.4.2018 - 22.4.2018 20:00 Bar Čarodějka

Akce ukončena !Společný koncert dvou písničkářů: Wolf Lost in the Poem + Kříž Marcel Písničkář Wolf Lost In the Poem a jeho pocta silným ženám-básnířkám. Představí písně ze svého nového alba Nepřipoutaný, které se stalo žhavým kandidátem žánrového ocenění Anděl 2018. Marcel Kříž své písničkářské litanie na pomezí folku a blues tentokrát doplní i básněmi ze své nedávno vydané knihy Jen ať řvou kolejnice.


Písničkářský dvojkoncert:
Wolf Lost in the Poem + Kříž Marcel

Písničkář Wolf Lost In the Poem a jeho pocta silným ženám-básnířkám, jež své obavy, sny a životní osudy vtělily do sbírek poezie. Honza Žamboch je nejen fenomenální kytarista, využívající možností akustické kytary v kombinaci s širokou škálou zvukových efektů a modulací, ale také obdivovatel poezie, ke které přistupuje na jedné straně s pokorou a na druhé s energickou neutuchající chutí experimentovat a zneklidňovat. Výsledek je ohromující.

V rámci koncertu představí svoje album Nepřipoutaný.

https://www.facebook.com/wolflostinthepoem/
https://www.tranzistorlabel.com/

Písničkář tvořící trýznivé litanie na pomezí folku a blues, kytarista s prachmizerným stylem, zpěvák spíš vyjící a skřehotající, hráč na foukací harmoniku samorostlý... V současné době vystupuje společně s kytaristou a banjistou Pavlem Kovinem Kovačkou.

Stylově vychází z jazzu, blues, folku a psychedelického rocku, námětově pak ze životních příběhů. Prvky surrealismu. Vliv beat generation. Jeho písně jsou charakteristické temnou atmosférou.

Kromě písní představí i básně z knihy Jen ať řvou kolejnice.

https://www.facebook.com/Marcel.Kriz.Buskers.Burlesquers/
https://soundcloud.com/marcelkriz
http://bandzone.cz/marcelkriz


Komentujte...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
  • 580 01 Havlíčkův Brod, Česko, Havlíčkovo náměstí 48,