ZPRÁVY Divadla

Závěrka Miloše Urbana ve scénickém čtení na Vysočině

Projekt LiStOVáNí.cz přiveze na Vysočinu scénické čtení poslední knížky Miloše Urbana nazvané Závěrka, vedle herců Petry Bučkové a Lukáše Krále se vystoupí na představení i autor.

0

Před 3 dny

Země pokladů znovu v Brodě na Ostrově

Představení inscenace divadelní hry Josefa Tejkla Země pokladů uvádí v sobotu 14. října od 18.00 na jevišti velkého sálu kulturního domu Ostrov uvádí havlíčkobrodský divadelní soubor Adivadlo.

0

Před měsícem

Běžkařská odysea ve Velkém Meziříčí

Občanská iniciativa Za Náměstí VM pořádá v úterý 29. srpna ve 20.00 v areálu bývalého Svitu ve Velkém Meziříčí představení Bratři v tricku z Prahy - Běžkařská odysea.

0

Před 3 měsíci

Klenoty české hudební tvorby na zámku Valeč u Hrotovic

Z mé vlasti … je název v pořadí třetího koncertu, který se v rámci 19. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského (MHFPD) uskutečnil ve středu 9. srpna na vnitřním nádvoří zámku Valeč u Hrotovic. Na programu koncertu byli představeni dva velikáni české hudby druhé poloviny 19. století Bedřich Smetana a Antonín Dvořák.

0

Před 3 měsíci

Herec Jaroslav Dušek odehraje v zámku ve Žďáru nad Sázavou dvě představení

Čtyři dohody a Pátá dohoda – dvě představení v podání herce Jaroslava Duška uvidí diváci na Pivovarském dvoře zámku ve Žďáru nad Sázavou v sobotu 22. a v neděli 23. srpna od 20.00.

0

Před 4 měsíci

Za divadlem v pátek na ledečský hrad

Představení slavičínské divadlo SemTamFór hostí v pátek 7. července ve 20.00 dolní nádvoří ledečského hradu, na diváky čeká komedií Jméno o tom, co vše se může v rodině stát, když se rozhoduje o jméně budoucího potomka.

0

Před 4 měsíci

Země pokladů v Havlíčkově Brodě na Ostrově

Představení inscenace divadelní hry Josefa Tejkla Země pokladů v podání herců souboru havlíčkobrodského Adivadla se uskutečnilo ve čtvrtek 22. června na jevišti Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě.

0

Před 5 měsíci

Clint Eastwood na ledečském hradě

Divadelní léto na ledečském hradě se rozjíždí, v pátek 23. června nabídne zdejší nádvoří legendární komedii divadla Neškvor Nežerte Clinta Eastwooda. Představení, které má za sebou množství repríz se s úspěchem vrací na místo činu, kde bylo přijato bouřlivým potleskem a salvami smíchu.

0

Před 5 měsíci

Do Děkanské zahrady v Pelhřimově přijedou už podruhé loutky

Poslední květnový pátek 26. května bude Děkanská zahrada v Pelhřimově patřit dětem, Rodinné centrum Krteček pořádá znovu po roce loutkové divadlo pod širým nebem.

0

Před 6 měsíci

Divadlo Artur zavede diváky v Pacově do psychiatrické ordinace

Divadelní představení Můžu k Tobě se uskuteční v úterý 2. května v kině v Pacově. Komedie, která je napsána pro soubor Divadla Artur, se odehrává v psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru před ordinací, které vede paní Kubíčková a které slouží jako čekárna pro pacienty.

0

Před 6 měsíci

Poker bez esa v jevišti havlíčkobrodského Ostrova

Další večer z cyklu Divadlo za oponou pořádaný havlíčkobrodským Adivadlem nabídne v neděli 2. dubna na jevišti velkého sálu Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě hořkosladkou komedii herce, scénáristy, spisovatele a fejetonisty Ivana Krause Poker bez esa v podání divadelního souboru NaKop Tyjátr z Jihlavy.

0

Před 7 měsíci

Divadelní spolek Lucerna z Vilémovic má úspěch

Ochotnické divadlo ve Vilémovicích má tradici, protože v roce 1938 byl založen ochotnický spolek. Místní ochotníci hráli v bývalém zámečku až do roku 1992, kdy byl vrácen původním majitelům v restituci. Od té doby skončilo hraní ochotníků. Vybudováním Obecního domu ve Vilémovicích v roce 2009 se do obce vrací ochotnické divadlo.

0

Před 8 měsíci

Komedie Když se zhasne začíná divadelní sezonu v Ledči nad Sázavou

V sobotu 25. března zahajuje divadelní soubor Mimochodem v Ledči nad Sázavou novou divadelní sezonu 2017, po celý rok bude nabízet milovníkům divadla každou čtvrtou sobotu v měsíci jedno představení. Letošní sezonu otevírá v sále na ledečského hradu česká komedie Když se zhasne.

0

Před 8 měsíci

Příběh o krysaři na prknech havlíčkobrodského Ostrova

Cyklus Divadlo za oponou, který pořádá havlíčkobrodské Adivadlo, nabídl v neděli 19. března divákům na jevišti velkého sálu KD Ostrov v Havlíčkově Brodě autorskou inscenaci Jiřího Hlávky v podání divadelního souboru z Vojan z Libice nad Cidlinou nazvanou Co vyprávěl Sepp Jörgen.

0

Před 8 měsíci
Atos