ZPRÁVY Koncerty

Eva Turnová a Jan Spálený v Brodě U Notáře

Poetická místa U Notáře a Okrašlovací spolek Budoucnost pořádají v poetickém podkroví nad kavárnou U Notáře v Havlíčkově Brodě v sobotu 18. listopadu od 19.00 autorské čtení a povídání české baskytaristky, zpěvačky, skladatelky, spisovatelky, textařky a překladatelky Eva Turnová, a možná přijde i Vratislav Brabenec.

0

Před 3 dny

Tři sestry a Alkehol zahrají v Havlíčkově Brodě

Na závěr letošního roku vyrazila kapela Tři sestry na koncerty po České republice a pod názvem Sudová přitažlivost Radegast tour 2017 navštíví do 9. prosince celkem jedenáct měst. Tři sestry poprvé v historii pozvala na své turné kapelu Alkehol. V Havlíčkově Brodě se koná koncert v sobotu 25. listopadu od 19.30 v Kulturním domě Ostrov. Vstup bude od 18.30.

0

Před 4 dny

Kapela Reflexy koncertuje v Pavlově u Žďáru

Ve čtvrtek 16. listopadu vystoupí v Pavlově u Žďáru nad Sázavou kapela Reflexy v rámci podzimní tour. Hostem bude skupina Rockle a večer zakončí diskotéka.

0

Před týdnem

Koncert sboru Musica animata v Třebíči

Třebíčský smíšený pěvecký sbor Musica animata pořádá v neděli 12. listopadu v 16.00 v kostele sv. Martina v Třebíči koncert duchovní hudby. Zazní výběr z děl české i světové sborové literatury, kantáta Stabat Mater Františka Ignáce Tůmy a soubor motet známého britského skladatele, sira Karla Jenkinse, autora cyklu Adiemus, The Armed Man, Requiem a dalších.

0

Před týdnem

Jubilejní turné Horkýže Slíže ke čtvrt století na scéně v sobotu na Vysočině

Horkýže Slíže slaví čtvrtstoletí na scéně a vyrazili na turné se svým novým CD Pustite Karola, které symbolicky čítá 25 zastávek po České republice. V sobotu 11. listopadu zahrají tito punk rockoví klasici v kulturním domě v Třebíči.

0

Před týdnem

Andi Wilding Groovetet v Brodě U Notáře

Poetická místa v kavárně U Notáře v Havlíčkově Brodě a Okrašlovací spolek Budoucnost pořádají v pátek 10. listopadu koncert rakouského kytaristy Andi Wildinga. Na posluchače čeká moderní a funky skladby s delšími prostornými zvuky v podání Andi Wilding Groovetet.

0

Před týdnem

Koncert v Lannerově domě v Telči

V Lannerově domě, v sídle Národního památkového ústavu v Telči, vystoupí ve čtvrtek 9. listopadu v 19.00 Jaromír Zámečník ve hře na bajan (knoflíkový akordeon). Na programu budou díla J. S. Bacha, J. Děrběnka, J. Haydna, F. Brože, A. Puškarenka, G. Muffata a dalších.

0

Před 2 týdny

Jaroslav Hutka koncertuje v Pacově

Spolek Pakultura pořádá v sobotu 11. listopadu od 20.00 v sále zámku v Pacově koncert písničkáře, básníka, prozaika a fejetonisty Jaroslava Hutky.

0

Před 2 týdny

Banjo Band Ivana Mládka v Třebíči

Banjo Band, který vloni oslavil padesát let existence, vystoupí v třebíčském Národním domě ve středu 8. listopadu v pořadu plném humoru, scének a písniček vedle legendárního lídra Ivana Mládka i ostatní hudebníci a komici – Lenka Plačková, Lenka Šindelářová, Libuše Roubychová alias Libuna, Jan Mrázek, Vítězslav Marek či Zdeněk Kalhous.

0

Před 2 týdny

Japonský kytarista zahraje v Havlíčkově Brodě

Koncert japonského kytaristy Kozo Tate se koná ve čtvrtek 2. listopadu v Havlíčkově Brodě, na Vysočinu přijíždí v rámci festivalu Kytara napříč žánry, který odstartoval ve středu 1. listopadu koncertem v ve Ville Pellé.

0

Před 3 týdny

Koncert Hudba v myšlenkách Masarykových v Havlíčkově Brodě

Koncertní pásmo slova a hudby Hudba v myšlenkách Masarykových se uskuteční ve středu 1. listopadu od 19.00 ve velkém sál Staré radnice v Havlíčkově Brodě. Vystoupí Jitka Baštová - akordeon, a Jindřich Macek - loutna.

0

Před 3 týdny

Jana Jelínková & Sto zvířat v Havlíčkově Brodě

Klub Oko v Havlíčkově Brodě pořádá v pátek 3. listopadu od 21.00 koncert Jana Jelínková & Sto zvířat. Oficiálně se nazývá koncert Dáma s čápem podle stejnojmenného alba, které vyšlo 14. července 2017 v den Janiných kulatých narozenin.

0

Před 3 týdny

Koncert Vysočinky pro Světlušku v Humpolci

Už pátým koncertem v pořadí od listopadu 2016 zahrála malá dechová hudba Vysočinka z Humpolce, pod vedením kapelníka Tomáše Vodrážky, na dobročinné akci Českého rozhlasu (ČRo) Vysočina do sbírky pro Nadační fond Světluška. Tentokrát v kině v Humpolci v pátek 27. října.

1

Před 3 týdny

Koncertní Teleportour kapely Gaia Mesiah se zastaví v Havlíčkově Brodě

Ve čtvrtek 2. listopadu vyrazí kompletní sestava legendárních Gaia Mesiah na koncertní šňůru TeleporTour po Čechách a Moravě, týden nato ve čtvrtek 9. listopadu pak vystoupí na jediném koncertu na Vysočině v Havlíčkově Brodě.

0

Před 3 týdny
Atos