ZPRÁVY Výstavy

Daniel Geremus v galerii Tympanon v Třebíči

Vernisáž výstavy Daniela Geremuse nazvaná Olejomalby se uskuteční ve čtvrtek 21. září od 17.00 v galerii Tympanon v Třebíči. Zájemci si výstavu mohou prohlédnout až do 5. listopadu.

0

Před 4 dny

Václav Petr se představuje v Dukovanech

Projel šedesát zemí světa, napsal osm knih, teď vystavuje v dukovanské elektrárně své fotografie. Pražský rodák žijící od poloviny 60. let v Třebíči Václav Petr vystavuje své fotografie ve vstupní hale Jaderné elektrárny Dukovany. Čínská dívenka či svatba v čínském chrámu, to je jen letmé nahlédnutí do světa asijského kontinentu. Výstavu je možné shlédnout zdarma do poloviny měsíce října.

0

Před týdnem

Výstava malíře Jiřího A. Havlína v Jaroměřicích nad Rokytnou

Ve výstavních prostorách Špitálu v Jaroměřicích nad Rokytnou je do 3. listopadu ke zhlédnutí výstava obrazů Jiřího A. Havlína, kterou ve spolupráci s autorem uspořádalo Městské kulturní středisko města Jaroměřice nad Rokytnou. Výstava byla za přítomnosti autora výstavy Jiřího A. Havlína slavnostně zahájena ve čtvrtek 7. září ve výstavních prostorách jaroměřického Špitálu.

0

Před týdnem

Oldřich Jelínek v havlíčkobrodské galerii

Výstava českého výtvarníka Oldřicha Jelínka hostí až do poloviny října Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, které v minulosti věnoval do sbírek 110 obrazů, kreseb a grafik.

0

Před týdnem

Zbyněk Sedlecký se představí v Pelhřimově

V pátek 15. září zahájí ve výstavních prostorách Dub Gallery v Pelhřimově výstavu malíře Zbyňka Sedleckého. Vernisáž, na které bude přítomen Filip Dub, majitel galerie, malíř Zbyněk Sedlecký, i kurátor výstavy Petr Vaňous, bude začíná v 18.00.

0

Před týdnem

Současná česká a slovenská kresba v Oblastní galerii Vysočiny

Ve čtvrtek 7. září bude v 17.00 zahájena v Oblastní galerii Vysočiny v Komenského ulici v Jihlavě výstava postkonceptuálních přesahů v současné české a slovenské kresbě nazvaná Ani den bez čárky.

0

Před 2 týdny

Běguni v Oblastní galerii výtvarného umění v Jihlavě

V úterý 5. září se v 17.00 uskuteční v Oblastní galerii výtvarného umění v Jihlavě na Masarykově náměstí vernisáž výstavy Běguni, která představí několik uměleckých osobností převážně mladší či střední generace životně či umělecky spjatých s Vysočinou. Expozici si zájemci mohou prohlédnout do 18. října.

0

Před 3 týdny

Výstava Miroslav Machotka – po vrstvách v Domě Gustava Mahlera

V Domě Gustava Mahlera v Jihlavě bude vernisáží 5. září v 17.00 zahájena výstava fotografa Miroslava Machotky, kterou pořádá statutární město Jihlava a jejím kurátorem je český básník, spisovatel a performer Jaromír Typlt.

0

Před 3 týdny

Havlíčkobrodská galerie představí Oldřicha Jelínka

Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě pořádá vernisáž výstavy Známý/neznámý Oldřich Jelínek, která se uskuteční v pátek 25. srpna v 17.0. Výstavu, která potrvá do 15. října, uvede Eva Neumannová.

0

Před měsícem

Výstava Zvíře v nás v kavárně Barevný svět

Denní centrum Barevný svět a jeho klienti připravili v tréninkové kavárně Splněný sen společně s agenturou Ars/Koncert tradiční doprovodnou výstavu Mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského, v letošním roce pod názvem Zvíře v nás.

0

Před měsícem

Dílo Lubomíra Kressy st. představí v Třebíči

Galerie Tympanon Muzea Vysočiny Třebíč nabídne ve čtvrtek 3. srpna od 17.00 vernisáž výstavy nazvané Lubomír Kressa st. - výběr z díla k nedožitým pětasedmdesátinám s úvodním slovem Jana Dočekala.

0

Před měsícem

Na výstavu v Brodě s komentářem kurátorky

Pro příznivce výtvarného umění připravila ve čtvrtek 20. července od 17. 00 havlíčkobrodská galerie komentovanou prohlídku aktuální výstavy Smích skrz slzy aneb česká karikatura dvacátého století nejen ze sbírek Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.

0

Před 2 měsíci

Fotografie Petra Klukana v galerii Vinum Missae v Havlíčkově Brodě

Petr Klukan ze Syndikátu novinářů Vysočina a šéfredaktor Jihlavských listů vystavuje od pondělí 17. července své fotografie galerie Vinum Missae v Havlíčkově Brodě. Zájemci si ji mohou prohlédnout až do soboty 28. července

0

Před 2 měsíci

Výstava Baroko na Havlíčkobrodsku po celé léto k vidění v Brodě

Výstavní projekt Baroko na Havlíčkobrodsku vznikl ve spolupráci Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod, Státního okresního archivu a Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě. Výstava seznamuje s kulturním a společenským fenoménem baroka v Německém (Havlíčkově) Brodě a okolí.

0

Před 2 měsíci
Den charity 2017