ZPRÁVY Výstavy

Černobílá i barevná fotografie třebíčského fotografa ve vstupní hale jaderné elektrárny

Vstupní halu elektrárny Dukovany od čtvrtku 16. listopadu zdobí fotografie Františka Odehnala z Prostějova a Jakuba Mertla z Třebíče. Barevné fotografie malebné Třebíče v kontrastu s černobílou fotografií, digitálně zpracované fantasy snímky, bizarní tváře i postavy vystupující ze snové krajiny. To vše uvidí stovky až tisíce procházejících pracovníků i návštěv Jaderné elektrárny Dukovany.

0

Před 4 dny

Výstava kreseb a fotografií jaroměřického rodáka Jana Vejtasy

V úterý 14. listopadu byla vernisáží ve výstavních prostorách Špitálu v Jaroměřicích nad Rokytnou zahájena výstava poutavých kreseb a fotografií jaroměřického rodáka Jana Vejtasy, kterou ve spolupráci s ním uspořádalo Městské kulturní středisko města Jaroměřice nad Rokytnou.

0

Před 4 dny

Výstava Patnáct + jedna knižních publikací v Jaroměřicích nad Rokytnou

Výstava byla zahájená ve čtvrtek 14. listopadu vernisáží výstava Patnáct + jedna knižních publikací, moderování a organizace vernisáže a kulturní pěvecké vložky se pod taktovkou kurátorky ujali žáci sedmého a devátého ročníků ZŠ O. Březiny v Jaroměřicích nad Rokytnou.

0

Před 4 dny

Muzejní zoolog představí v Jihlavě své kresby a obrázky

Muzeum Vysočiny Jihlava pořádá od pondělí 6. listopadu výstavu Pavla Bezděčky nazvanou Bláznivé tramvaje. Veselé obrázky a kresby muzejního zoologa mohou zájemci zhlédnout do 17. prosince v kavárně Muzeum a v Café Mahler.

0

Před 2 týdny

Jaroslava Tomišková vystavuje ve Světlé nad Sázavou v Galerii Na Půdě

Od čtvrtka 2. do 19. listopadu můžete navštívit v Galerii Na Půdě ve Světlé nad Sázavou výstavu Světlo v obrazech. Autorka Jaroslava Tomišková do Světlé přivezla jak ukázky abstraktního umění, tak i obrazy krajinek a zátiší.

0

Před 2 týdny

Havlíčkobrodská galerie představuje Annu Vojtěchovou

V Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě představuje svou tvorbu výtvarnice a ilustrátorky Anna Vojtěchová, zájemci si expozici mohou prohlédnout až do 26. listopadu.

0

Před 3 týdny

Výstava ve Staré radnici v Brodě přibližuje polského romantika

Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě spolupracuje od jara s Miejskou Bibliotekou Publicznou im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie. Výsledkem spolupráce je výstava, která je v současné době k vidění ve Staré radnici v Havlíčkově Brodě.

0

Před měsícem

V havlíčkobrodské galerii představí Annu Vojtěchovou

Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě pořádá v pátek 20. října v 16.00 v rámci Podzimního knižního veletrhu slavnostní zahájení výstavy Živý svět Anny Vojtěchové. Výstavu uvede Milena Klasová. Slovo hudbou doplní Vojtěch Vojtěch. Výstava potrvá do 26. listopadu.

0

Před měsícem

Křižová cesta a něco navíc v Havlíčkově Brodě

V Havlíčkově Brodě v kostele Svaté Kateřiny se v pátek 6. října uskutečnilo otevření výstavy Křižová cesta a něco navíc. Miroslav Lhotka výtvarně zpracoval symbolickou cestu sledující události spojené s ukřižováním Ježíše Krista.

0

Před měsícem

Výstava Vysočiny nejenom svátek chovatelů a milovníků zvířat

Ve dnech 7.- 8. října už po dvacáté první ožije Kulturní dům v Bohdalově a jeho okolí rozmanitými druhy a plemeny zvířat, jak hospodářskými, tak i drobnými, aby se vzájemně utkaly o Tituly šampónů, Mistrů Vysočiny nebo řadu Čestných cen.

0

Před měsícem

Výstava oceněných staveb ve Velkém Meziříčí

Česká komora architektů pořádá ve čtvrtek 5. října na nádvoří zámku ve Velkém Meziříčí vernisáž výstavy nominovaných děl na Českou cenu za architekturu 2017 ve Velkém Meziříčí.

0

Před měsícem

V Humpolci přiblíží dílo Karla Bárty

Muzeum Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci pořádá v neděli 1. října v 16.00 vernisáž výstavy mladého výtvarníka Karla Bárty, který před šesti lety tragicky zahynul při autonehodě.

0

Před měsícem

Daniel Geremus v galerii Tympanon v Třebíči

Vernisáž výstavy Daniela Geremuse nazvaná Olejomalby se uskuteční ve čtvrtek 21. září od 17.00 v galerii Tympanon v Třebíči. Zájemci si výstavu mohou prohlédnout až do 5. listopadu.

0

Před 2 měsíci

Václav Petr se představuje v Dukovanech

Projel šedesát zemí světa, napsal osm knih, teď vystavuje v dukovanské elektrárně své fotografie. Pražský rodák žijící od poloviny 60. let v Třebíči Václav Petr vystavuje své fotografie ve vstupní hale Jaderné elektrárny Dukovany. Čínská dívenka či svatba v čínském chrámu, to je jen letmé nahlédnutí do světa asijského kontinentu. Výstavu je možné shlédnout zdarma do poloviny měsíce října.

0

Před 2 měsíci
Atos