Online Před 2 dny

Téměř polovina pokladniček z Tříkrálové sbírky je sečtena

Letošní Tříkrálová sbírka skončila a do Oblastní charity v Jihlavě míří pokladničky ze všech obcí. Peníze ale budou použity také na Centrum pro sociálně znevýhodněné, které bude nově fungovat v Žižkově ulici v Jihlavě, ale i na záchrannou síť pro lidi v nouzi, což je nová služba charity, která se v tomto roce rozjíždí.

Blog
Před 2 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Vítězství v celonárodní soutěži slaví v Telči

První cena za příběh o sportu v soutěži nazvané Je to i tvůj příběh, kterou vyhlašuje Státní zdravotní ústav, putuje do nízkoprahového zařízení ZASTÁVka Oblastní charity Jihlava v Telči.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Jak se v jihlavské Adaptě slaví Vánoce

Vánoční besídka pro uživatele a rodiče proběhla minulý týden v Divadelním klubu Horáckého divadla. V rámci odpoledního programu zahráli uživatelé společně s pracovníky Adapty muzikál: Jmenuje se I cesta může mít svůj cíl.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Společně a úspěšně v Jihlavě slaví první rok

Nejen povinné předškolní vzdělávání, které platí od září tohoto roku, bylo předmětem Platformy pro odborná tematická setkání pedagogů, rodičů a odborníků, které proběhlo na půdě Magistrátu města Jihlavy.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Cena Dobroch 2017 na Jihlavsku má dva vítěze

Slavnostní udílení cen dobrovolníkům roku 2017, které každoročně pořádá Oblastní charita Jihlava, má letos netradičně dva vítěze. Dobrochem roku 2017 se totiž stala Petra Humlerová a její pes Scotty.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

listopad 2017
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ