Online Před 2 měsíci

Tříkrálová sbírka 2018 na Jihlavsku kompletní

Tříkrálová sbírka za rok 2018 za oblast Jihlava je sečtená, do všech 400 pokladniček se letos vybralo 1 815 105 Kč, je to rekordní částka. V loňském roce lidé na charitativní účely darovali 1 616 495 Kč.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Symbolické kruhy ozdobí Radnici v Telči

Vstupní síň telčské radnice ozdobí symbolické kruhy, které vytvořily děti z nízkoprahového klubu ZASTÁVka Telč. Vyjadřují jednotu i rovnováhu a jsou doplněny krátkými texty klientů o tom, proč na ZASTÁVku chodí, co tu nejčastěji mohou řešit, ale i jejich osobní příběhy. Jejich díla můžete vidět od 5. do 28. února.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Téměř polovina pokladniček z Tříkrálové sbírky je sečtena

Letošní Tříkrálová sbírka skončila a do Oblastní charity v Jihlavě míří pokladničky ze všech obcí. Peníze ale budou použity také na Centrum pro sociálně znevýhodněné, které bude nově fungovat v Žižkově ulici v Jihlavě, ale i na záchrannou síť pro lidi v nouzi, což je nová služba charity, která se v tomto roce rozjíždí.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Vítězství v celonárodní soutěži slaví v Telči

První cena za příběh o sportu v soutěži nazvané Je to i tvůj příběh, kterou vyhlašuje Státní zdravotní ústav, putuje do nízkoprahového zařízení ZASTÁVka Oblastní charity Jihlava v Telči.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Jak se v jihlavské Adaptě slaví Vánoce

Vánoční besídka pro uživatele a rodiče proběhla minulý týden v Divadelním klubu Horáckého divadla. V rámci odpoledního programu zahráli uživatelé společně s pracovníky Adapty muzikál: Jmenuje se I cesta může mít svůj cíl.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Společně a úspěšně v Jihlavě slaví první rok

Nejen povinné předškolní vzdělávání, které platí od září tohoto roku, bylo předmětem Platformy pro odborná tematická setkání pedagogů, rodičů a odborníků, které proběhlo na půdě Magistrátu města Jihlavy.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Cena Dobroch 2017 na Jihlavsku má dva vítěze

Slavnostní udílení cen dobrovolníkům roku 2017, které každoročně pořádá Oblastní charita Jihlava, má letos netradičně dva vítěze. Dobrochem roku 2017 se totiž stala Petra Humlerová a její pes Scotty.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

listopad 2017
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ