Online Před měsícem

Jaroměřické žervé sklízí jedno ocenění za druhým

První místo na Celostátní přehlídce sýrů, ocenění FÉR potravina i titul Regionální potravina Vysočiny – tím vším se může pyšnit žervé Jaroměřické mlékárny. Tento vynikající produkt je vyroben podle tradiční receptury z mléka od českých farmářů. Neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani jiná nežádoucí „éčka“.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Osmdesát let jaroměřické mlékárny

V letošním roce oslavila mlékárna v Jaroměřicích nad Rokytnou osmdesát let. Za svou existenci poznala vzestupy i pády. Po mnoha peripetiích se v roce 2010 dostala opět do rukou českého majitele. Jaroměřická mlékárna je jednou z mála potravinářských společností, kterou od silného zahraničního vlastníka převzal český majitel. Ředitelem mlékárny je Bedřich. Štecher.

Blog
Před 5 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Firma z Nového Veselí míří na konferenci o designu

Koncem října proběhne na holešovickém výstavišti devatenáctý ročník Designbloku, největší přehlídky módy a designu ve střední Evropě. V rámci expozice Czech Design, zde mezi dalšími case study naleznete i příběh vermikompostéru Urbalive od společnosti Plastia, rodinné firmy z Nového Veselí na Vysočině, která vyrábí plastové produkty pro domov i zahradu.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

říjen 2017
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ