Online Před týdnem

Brodské muzeum zahájilo rok neuvěřitelnou vernisáží

V pátek 5. ledna byly v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě zahájeny vernisáží dvě fotografické výstavy členů Fotostřediska Havlíčkův Brod. Výstava potrvá do neděle 11. února.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Hudební narozeninová party skupiny Mercury

Kapela Mercury oslaví 45 let svého vzniku v klubu Oko v Havlíčkově Brodě v pátek 22. prosince od 19.00. Jako hosté vystoupí operní zpěvačka Tatevik Arakelian, dívčí kapela Czech Frogs, Soul Sisters a skupina Light Sugar Dreaming.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

The Beatles v havlíčkobrodském klubu Oko

Klub OKO v Havlíčkově Brodě hostí ve středu 27. prosince od 20.00 projekci filmu The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years. Film z roku 2016 koprodukci GB-USA je anglicky mluvený (české titulky) a trvá sto minut.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Oprava unikátního díla v Brodě na Ostrově

V Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě je unikátní vitráž z českého křišťálu, která nebyla mnoho let k vidění. Nyní ji čeká restaurování a následně by se s nimi měli setkat návštěvníci kulturního domu.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Eva Pilarová a Oříšek měly v Havlíčkově Brodě úspěch

Kulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě uspořádal ve čtvrtek 14. prosince Vánoční koncert s Evou Pilarovou. Hudební večer měl zajímavý scénář, protože pěvecký sbor Oříšek ze ZŠ V sadech Havlíčkově Brodě dostal nabídku na společné vystoupení s Evou Pilarovou.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Adventní posezení s dixielandem v Havlíčkově Brodě

V úterý 12. prosince ožila Vymazlená kavárna v Havlíčkově Brodě hudbou, koncert tu uspořádala kapela DIXIE 377. Letošní rok byl pro skupinu nepříznivý. V pátek 6. ledna zemřel Miloš Přeček ve věku 65 let, nahradil ho Pavel Kletečka. Další neštěstí přišlo v pondělí 25. září, když zemřel ve věku 64 let vynikající hráč na klarinet Karel Klofáč.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Šachová legenda Havlíčkobrodska odešla

V sobotu 9. prosince nás ve věku 71 let navždy opustil zakladatel šachového oddílu ve Světlé nad Sázavou Vlastimil Mareš. Po čtyři dekády se věnoval trénování šachové mládeže na Havlíčkobrodsku.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Dětský sbor Oříšek zazpívá s Evou Pilarovou v Havlíčkově Brodě

Kulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě pořádá ve čtvrtek 14. prosince od 19.00 Vánoční koncert s Evou Pilarovou. Koncert bude mít jedinečnou atmosféru a pro dost lidí zážitek na celý život.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Mnoho překvapení na dni otevřených dveří hotelové školy v Brodě

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod ve středu 6. prosince uspořádala tradiční Den otevřených dveří a Den vánoční gastronomie.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vánoční turnaj v mariáši

Ve středu 6. prosince se v restauraci u Huberta v Havlíčkově Brodě sešli hráči mariáše na Vánočním turnaji.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vypsaná fixa potěší své fanoušky v Havlíčkově Brodě

Česká hudební skupina Vypsaná fiXa představila na začátku února svoji novou desku Tady to někde je. V pořadí osmé studiové album, které obsahuje dvanáct písní včetně hitů Robí Valentýn nebo Limity, v sobotu 2. prosince vystoupí také na Vysočině.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Dívčí basketbalový tým z Havlíčkova Brodu v krajském kole

V úterý 21. listopadu se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu středních škol. Hrálo se v tělocvičně Střední průmyslové škole stavební ak. St. Bechyně Havlíčkův Brod. Dominoval tým Obchodní akademie a Hotelové školy Havlíčkův Brod.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Tři sestry a Alkehol zahrají v Havlíčkově Brodě

Na závěr letošního roku vyrazila kapela Tři sestry na koncerty po České republice a pod názvem Sudová přitažlivost Radegast tour 2017 navštíví do 9. prosince celkem jedenáct měst. Tři sestry poprvé v historii pozvala na své turné kapelu Alkehol. V Havlíčkově Brodě se koná koncert v sobotu 25. listopadu od 19.30 v Kulturním domě Ostrov. Vstup bude od 18.30.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Jana Jelínková & Sto zvířat v Havlíčkově Brodě

Klub Oko v Havlíčkově Brodě pořádá v pátek 3. listopadu od 21.00 koncert Jana Jelínková & Sto zvířat. Oficiálně se nazývá koncert Dáma s čápem podle stejnojmenného alba, které vyšlo 14. července 2017 v den Janiných kulatých narozenin.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Velký zájem o parkovací místa v Havlíčkově Brodě

Poslední říjnový týden se v sále Staré radnice v Havlíčkově Brodě uskutečnila veřejná obchodní soutěž na pronájem míst pro stání motorových vozidel v prvním nadzemním podlaží patrového parkoviště v Husově ulici. Parkoviště vybudovala radnice v roce 2014 a v prvním podlaží je 36 míst pro stání motorových vozidel. Ve stejném roce se uskutečnila první soutěž.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ