Online Před měsícem

Havlíčkův Brod zdobí Pletená stezka

Havlíčkův Brod se dočkal nového turistického lákadla. Neformální spolek Motanice ve čtvrtek 7. září slavnostně otevřel v kostele svaté Kateřiny Pletenou stezku. Stezka vede celým městem a kolemjdoucí seznamuje s životy Bohuslava Reynka, jeho synů a Jana Zrzavého. Otevřením provedla Michaela Krpálková, na akordeon zahrály žákyně paní učitelky Laštovičkové a nechybělo ani slavnostní párání a přípitek před kostelem svaté Kateřiny.

Foto, video
Před měsícem

V Havlíčkově Brodě otevřou Pletenou stezku

Havlíčkův Brod se dočká nového turistického lákadla. Neformální spolek Motanice ve čtvrtek 7. září v 16.30 slavnostně otevře v kostele svaté Kateřiny Pletenou stezku. Stezka povede celým městem a seznámí kolemjdoucí s životy Bohuslava Reynka, jeho synů a Jana Zrzavého.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Benefice pro Hospic Mezi stromy v Havlíčkově Brodě

Soukromá základní umělecká škola v Havlíčkově Brodě pořádá benefici pro hospic Mezi stromy v neděli 4. června od 18.00 v kinosále havlíčkobrodského Kulturního domu Ostrov.

Blog
Před 5 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Kolmo Vysočinou láká na kola

Rekreačně sportovní událost pro dospělé i rodiny s dětmi, to je Kolmo Vysočinou. Třetí ročník této cykloakce se uskuteční v sobotu 20. května v okolí Svatého Kříže na Havlíčkobrodsku.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Kapela Hadodoom zahraje v brodské Kateřině

Havlíčkobrodský kostel svaté Kateřiny se pomalu připravuje na novou sezónu nejrůznějších vystoupení a kulturních akcí. První letošní událostí, která se v kostele za řekou uskuteční, bude koncert folkové kapely Hadodoom. V Kateřině vystoupí v pátek 21. dubna v 18 hodin a výtěžek z dobrovolného vstupného bude využit na obnovu této památky.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodská Kateřina opět ožije

Nenechte si ujít koncert duchovní a historické hudby v podání Musica da Chiesa v havlíčkobrodském kostele svaté Kateřiny. „Duo pátera Jaroslava Konečného a Tomáše Najbrta hraje na staré nástroje od kamzičích a kozích rohů, přes harfu, niněru, dudy, portatif až po cajon,“ láká jeden z organizátorů, Vít Vodrážka. Koncert začíná v neděli 25. září v 17.00.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

září 2016
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ