Online Před 7 měsíci

Jarní prázdniny v Rozsochatci zakončil dětský karneval

Oslavou Svátku žen a karnevalovým rejem pro děti se bavili během uplynulého víkendu v Rozsochatci. V sobotu 3. března připravovaly členky svazu žen výzdobu v kulturním domě na dětský karneval a po té měly již tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen- MDŽ.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Pro nemoc zavřeno v Rozsochatci

V pátek 2. února do Rozsochatce opět po třech letech zavítal spolek ochotnického divadla JenTak Havlíčkova Borová s novou konverzační komedií nazvanou Pro nemoc zavřeno.

Blog
Před 8 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

V Rozsochatci opět nahlédli do života našich předků

V úterý 23. ledna v podvečer připravily členky Českého svazu žen v Rozsochatci ve velké zasedací místnosti obecního úřadu pro veřejnost už třetí besedu s Janou Beránkovou z cyklu Život našich předků s podtitulem Od kolébky k hrobu.

Blog
Před 9 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

V Rozsochatci znělo lovecké troubení

Na závěr roku se v Rozsochatci sešli lidé v pátek 29. prosince v sále obecního domu, aby si poslechli koncert hudebního souboru z Vysočiny - Trubačů z Liščího vršku, ve složení Miloslav Ulrich, Soňa Dufková, Alena Dobrá, Marek Vágner, Michaela Formanová a Milan Čech.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Šťastné a veselé 2017 popřáli si v Rozsochatci

V sobotu odpoledne 16. prosince se v sále obecního domu v Rozsochatci uskutečnil koncert pěveckého sboru Doubravan v doprovodu Východočeského studentského orchestru pod vedením dirigenta Jakuba Pikly. Spolu s nimi vystupovali i sólisté Mariana Ambrožová, Ondřej Holub a Ondřej Štefáček. V Rozsochatci mohli využít nečekaně volný termín v řadě domluvených koncertů.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Mikuláš naděloval v Rozsochatci

V úterý 5. prosince se v Rozsochatci během celého dne nadělovalo hned několikrát. Nejprve v poledne navštívila kouzelná skupina Mikuláše, čertice a anděla místní základní školu.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Společné zahájení adventního času v Rozsochatci

V letošním roce bude adventní čas o týden kratší, protože čtvrtá adventní neděle, je zároveň štědrovečerní. V Rozsochatci ho zahájili tradičně Adventním posezením, které se konalo v sobotu 2. prosince odpoledne v sále obecního domu.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Větrníkový den po šesté v Rozsochatci

V úterý 21. listopadu se slaví Evropský den pro cystickou fibrózu. Po celé České republice konají benefiční akce s názvem Větrníkový den, za účelem zvýšení povědomí o tomto nevyléčitelném onemocnění, které postihuje především dýchací a trávicí ústrojí. V pátek 17. listopadu proběhl Větrníkový den také v Rozsochatci.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Podzimní vítání občánků v Rozsochatci

V neděli odpoledne 12. listopadu se konalo ve velké zasedací místnosti obecního úřadu v Rozsochatci druhé vítání občánků v letošním roce. Přivítáni mezi občany obce byli dva chlapci a jedna holčička, Matyáš Stehno, Pavel Staňek a Klára Vítková.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Větrníkový den v Rozsochatci

Každoročně si ve středu 21. listopadu připomínají Evropský den pro cystickou fibrózu. Tradičně se připojují k celorepublikové benefiční akci Větrníkový den také v Rozsochatci na Havlíčkobrodsku. Letos v pátek 17. listopadu od 13.00 v Obecním domě v Rozsochatci.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Podzimní řemeslnický jarmark v Rozsochatci

Po osmé uspořádaly členky Českého svazu žen v Rozsochatci v neděli 5. listopadu v sále obecního domu tradiční podzimní řemeslnický jarmark. Sjeli se prodejci z okolí, aby předvedli návštěvníkům své výrobky.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Výlovy rozsochateckých rybníků

Nastalo období předvánočních výlovů rybníků také na Vysočině. V Rozsochatci na Havlíčkobrodsku výlovy zahájili 27. října na rybníce Stupník v oboře Skalka, který se pravidelně neloví. Další z řady výlovů se konal ve čtvrtek 2. listopadu výlov Zámeckého rybníku, kde se již lovilo pomocí loděk a sítí.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Výlet za loutkami a na zámek

Na neděli 17. září naplánovaly v Rozsochatci členky Českého svazu žen každoroční výlet pro rodiny s dětmi. V letošním roce se všichni vypravili do Muzea loutek v Chrudimi a pak na zámek ve Slatiňanech.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Soutěžní souboj v požárním útoku v Rozsochatci

V sobotu 16. září se konal v Rozsochatci jedenáctý ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty obce, kterou každoročně pořádají na fotbalovém hřišti místní dobrovolní hasiči.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Loučení s prázdninami v Rozsochatci

Předposlední prázdninovou neděli 27. srpna se konaly na mnoha místech akce na rozloučení s letními prázdninami. Rovněž v Rozsochatci připravily členky místní organizace Českého svazu žen spolu s mateřskou a základní školou na zahradě mateřské školy pro děti odpoledne plné soutěží a her.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ