Sobotní večer patřil v havlíčkobrodském KD Ostrov koncertu skupiny Harlej, která vstoupila v rámci turné Hodný holky zlý kluky chtěj!

Foto, video
Před 3 dny

Štěstí přálo tentokrát Sklářům!

Vyprodané Pěšinky viděly velkou, nervy drásající, bitvu. Hosté se ujali rychlého vedení, domácí dokázali vyrovnat a otočit skóre ještě v první třetině. Jenže hosté dokázali ve druhé třetině taktéž otočit vývoj utkání. Skláři ale stihli vyrovnat a ve třetí třetině rozhodl o vítězství pro domácí Radim Křišťan.

Blog
Před 6 dny

Staň se dobrovolníkem!

Nově mohou dobrovolníci pomáhat seniorům v Sociálním centru města Světlá nad Sázavou.

Blog
Před 6 dny

Ve Světlé se ještě nekončí. Rozhodne pátý zápas!

Ačkoli domácí hokejisté Světlé nad Sázavou v utkání prohrávali, dokázali rychle vyrovnat a ve druhé třetině se ujmout vedení, které už ze svých rukou nepustili. Díky zasloužené výhře vyrovnali sérii z 0:2 na 2:2 a ve čtvrtek je tak čeká páté, rozhodující utkání na horké půdě v Moravské Třebové.

Blog
Před 2 týdny

Most v Okrouhlici projde rekonstrukcí

Přechodná úprava provozu na mostě přes železniční trať v Okrouhlice u Havlíčkova Brodu bude probíhat od pondělí 6. března do středy 4. října.

Blog

Nechte zpívat Mišíka ve světelském kině

Režisérka Jitka Němcová představuje ve svém celovečerním dokumentu životní příběh Vladimíra Mišíka, vynikajícího muzikanta, člověka, který si vždycky stál za svým a nenechal se zkorumpovat ani mocí a metály, ani komercí.

Blog
Před 3 týdny

Masopustní veselí ve Světlé nad Sázavou

Tradiční masopust se konal o uplynulém i ve Světlé nad Sázavou. Střed města ovládlo masopustní veselí.

Blog

Beseda MUDr. Marie Svatošové

Fotodokumentace z přednášky MUDr. Marie Svatošové "Hospice a umění doprovázet". www.hospicmezistromy.cz

Foto, video
Před měsícem

Ornitologické vzácnosti ve Světlé nad Sázavou

V České republice vídáme mandarínské kachničky spíše v zoo. Letos ale tuhle nejbarevnější kachničku můžete také spatřit na břehu řeky Sázavy ve Světlé nad Sázavou. V minulosti ji ornitologové spatřili také v Havlíčkově Brodě.

Blog

Ve Víru se opět lezlo na ledu. Vírský cepín 2017

V sobotu 11. února se na Ledové stěně ve Víru konal další ročník Vírského cepínu - závodu v ledolezení na rychlost. Závod je 1. kolem Českého poháru v ledolezení na rychlost. Druhé kolo se uskuteční o týden později v Liberci.

Blog

Vírský cepín 2017

Foto, video

Páteční lyžování na Kadlečáku s hudbou a

Pololetní prázdniny jsou tu a k nim neodmyslitelně patří lyžování na Kadlečáku.

Foto, video

A přece se točí! Tedy alespoň ve Světlé nad Sázavou

Amatérská filmová skupina ze Světlé nad Sázavou už zase začíná točit. Tentokrát se členové skupiny Majky a spol. rozhodli pro natočení dramatu.

Blog

Světlá nad Sázavou - Česká Třebová 5:6 sn

Špatný vstup Sklářů do utkání znamenal, že po necelých deseti minutách domácí prohrávali 0:3. S přibývajícím časem se Světelští dostávali do hry, což přineslo ve 23. minutě vyrovnání skóre. Kohouti se ještě jednou dostali do vedení, ale i tentokrát dokázali Skláři vyrovnat a ve třetí třetině jít dokonce do vedení.