Online Před 2 dny

Poslední klapka ukončila natáčení ve Světlé nad Sázavou

Všechno to začalo jako jeden velký sen malého filmového štábu ve Světlé nad Sázavou. Vedoucí filmové skupiny, která si říká Majky a spol, Michal Hájek měl už od roku 2015 v hlavě tento velký projekt. A konečně letos se mu podařilo dát vše dohromady a snad z toho vznikne i povedený amatérský film Když kluk miluje.

Blog
Před 2 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Paulie Garand! 22. 4. 2017

Nirvana Tour s Pauliem Garandem dorazila v sobotu 22. dubna do brodského OKA!

Foto, video
Před 2 dny

Most přes železniční trať v Okrouhlici dostává novou tvář

Kompletní demolice mostu ze 60. let minulého století v Okrouhlici na Havlíčkobrodsku začala na počátku dubna, nyní jsou práce v plném proudu a doprava vede po náhradním přemostění.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Havlíčkobrodský klub Oko hostil festival Jeden svět

Dokumentární festival Jeden svět se o víkendu uskutečnil v klubu Oko v Havlíčkově Brodě. Ústředním sloganem letošního ročníku je Umění spolupráce. Festival nabídl přehlídku dokumentárních filmů, koncerty a diskuzí s hosty.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Krajskou ligu ovládli Skláři!

Po jednoleté odmlce ovládli Skláři opět krajskou ligu mužů. Pátý finálový zápas zvládli hokejisté od Sázavy výborně, svého soupeře téměř nepouštěli do žádných nebezpečných akcí. A po oddřeném utkání mohli radostně zvednout nad hlavu pohár pro vítěze krajské ligy a užívat si pocit radosti se svými fanoušky, kterých přijelo kolem stovky.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

O víkendu klapla první klapka

Ve Světlé nad Sázavou proběhlo první natáčení filmu Když kluk miluje. Na svědomí to má místní amatérská filmová a divadelní společnost Majký a spol. Tato skupina mladých lidí nepatří ve světě filmu mezi žádné začátečníky, už za sebou mají jeden natočený film, který se promítal dokonce v kině. Předtím než ale padla první klapka, musel ještě režisér Michal Hájek doladit několik posledních maličkostí.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Rozhodne až pátý zápas!

Galapředstavení zahozených šancí předvedli Skláři svým fanouškům během čtvrtého finálového utkání. Dobře zorganizovaná obrana hostí bránila všechny pokusy domácích, kteří se téměř vůbec nedostávali k dorážkám. Utkání nakonec po lítém boji přešlo do prodloužení, kde se s odřenýma ušima radovali hosté.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Plaváček na suchu

Máte miminko, nebo jste v očekávání? Tato přednáška je právě pro vás!

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

V Brodě vědí, že Hodný holky zlý kluky chtěj!

Sobotní večer patřil v havlíčkobrodském KD Ostrov koncertu skupiny Harlej, která vstoupila v rámci turné Hodný holky zlý kluky chtěj!

Foto, video
Před měsícem

Štěstí přálo tentokrát Sklářům!

Vyprodané Pěšinky viděly velkou, nervy drásající, bitvu. Hosté se ujali rychlého vedení, domácí dokázali vyrovnat a otočit skóre ještě v první třetině. Jenže hosté dokázali ve druhé třetině taktéž otočit vývoj utkání. Skláři ale stihli vyrovnat a ve třetí třetině rozhodl o vítězství pro domácí Radim Křišťan.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Staň se dobrovolníkem!

Nově mohou dobrovolníci pomáhat seniorům v Sociálním centru města Světlá nad Sázavou.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Ve Světlé se ještě nekončí. Rozhodne pátý zápas!

Ačkoli domácí hokejisté Světlé nad Sázavou v utkání prohrávali, dokázali rychle vyrovnat a ve druhé třetině se ujmout vedení, které už ze svých rukou nepustili. Díky zasloužené výhře vyrovnali sérii z 0:2 na 2:2 a ve čtvrtek je tak čeká páté, rozhodující utkání na horké půdě v Moravské Třebové.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Most v Okrouhlici projde rekonstrukcí

Přechodná úprava provozu na mostě přes železniční trať v Okrouhlice u Havlíčkova Brodu bude probíhat od pondělí 6. března do středy 4. října.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Nechte zpívat Mišíka ve světelském kině

Režisérka Jitka Němcová představuje ve svém celovečerním dokumentu životní příběh Vladimíra Mišíka, vynikajícího muzikanta, člověka, který si vždycky stál za svým a nenechal se zkorumpovat ani mocí a metály, ani komercí.

Blog
Před 1 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Masopustní veselí ve Světlé nad Sázavou

Tradiční masopust se konal o uplynulém i ve Světlé nad Sázavou. Střed města ovládlo masopustní veselí.

Blog
Před 1 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ