Online Před 4 týdny

Fotbalisté FC Vysočina v pátek čeká důležitá bitva v Ostravě

V situaci, kdy do sestupového boje v první lize zabředlo osm klubů, a proto je důležitý každý duel. O utkání FC Vysočina Jihlava na půdě ostravského Baníku, který proběhne v pátek 30. března od 20.15 před kamerami ČT Sport, to platí dvojnásob.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Prodlouží fotbalová Vysočina svou sérii v bitvě proti stoprocentnímu Jablonci?

Jihlava bude v sobotu 17. března hostit zápas 21. kola první fotbalové ligy dvou celků, které toho momentálně mají dost společného. Sídlí ve zhruba stejně velkých městech, jejichž název začíná na písmeno J, v jejich řadách figurují hráči i trenéři s minulostí v týmu soupeře a hlavně – oba kluby se pyšní jarní stoprocentní bodovou bilancí.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Další těžká bitva FC Vysočina: v pátek na Dukle Praha

Fotbalová Vysočina se vzepřela předsezónním prognózám fanoušků i odborníků a skvělým vstupem do jara se zcela rovnocenně vrátila do boje o záchranu. Další důležitá bitva o setrvání mezi elitou čeká jihlavský tým už tento pátek 9. března od 18.00 na Julisce – proti Dukle Praha.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina chce v sobotu proti Teplicím potvrdit skvělý vstup do jara

V sobotu 3. března od 15.00 Vysočinu čeká v domácím prostředí možná ještě těžší duel než pro Plzni a Slavii. Tým kouče Martina Svědíka bude chtít potvrdit skvělý jarní vstup v utkání proti Teplicím. Půjde o důležité záchranářské body.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Druhý díl těžkého jarního startu FC Vysočina na stadiónu Plzně

Před fotbalisty FC Vysočina Jihlava je druhý díl velice těžkého vstupu do jarních odvet první ligy. V mrazivé pondělí 26. února od 17:00 hodin nastoupí před televizními kamerami na půdě jasného ligového lídra a čerstvého osmifinalisty Evropské ligy – Viktorie Plzeň.

10 0

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina do jara vstoupí domácí bitvou proti Slavii

Jarní výkop první ligy bude na Vysočině ve znamení velice atraktivního a prestižního souboje, do Jihlavy v sobotu 17. února přijede Slavia Praha. Favoritovi bude od 16.30 čelit odhodlaný a pozměněný jihlavský tým pod vedení kouče Martina Svědíka.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Michael Rabušic přestupuje do maďarského Szombathely Haladás

Tři dny před jarním startem HET ligy opouští kádr FC Vysočina odchovanec klubu a trojnásobný český reprezentant Michael Rabušic. Osmadvacetiletý útočník přestupuje do Szombathely Haladás, desátého celku maďarské ligy, který vede exjihlavský kouč Michal Hipp. Město Szombathely má kolem 80 tisíc obyvatel a nachází se v západním Maďarsku poblíž hranic s Rakouskem.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

FC Vysočina v sobotu na generálku proti Vlašimi na přírodní trávě

Aktuální počasí fotbalu příliš nepřeje, přesto už jarní start první ligy netrpělivě klepe na dveře. Za pouhých osm dnů do Jihlavy přijede úřadující český mistr Slavia Praha, aby proti FC Vysočina potvrdil nelehkou roli favorita. Generálkou na tuto atraktivní bitvu bude pro FCV sobotní přípravný duel proti druholigové Vlašimi.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava zahájili přípravu v Turecku

Zimní fotbalová příprava se chýlí ke svému konci, neboť nejen české fotbalové týmy se přesouvají za teplem. Výjimkou není ani kádr FC Vysočina, jenž ve středu 31. ledna nasedl na autobus do Vídně, aby odpoledne odletěl do Antalye. Tým kouče Martina Svědíka na turecké riviéře bude ladit formu na ligový start do středy 7. února a sehraje zde tři přípravné duely.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Jiří Krejčí se rozhodl odejít z FC Vysočina do Slovácka

Jednatřicetiletý stoper Jiří Krejčí se rozhodl ukončit své více než čtyřleté působení v FC Vysočina Jihlava. Uprostřed rozehraného ligového ročníku změnil dres, když neodolal finančně lukrativní nabídce konkurenčního 1.FC Slovácko. Přestup byl po náročných jednáních uzavřen dnes podvečer. Odchovanec Sparty už zítra odletí s týmem z Uherského Hradiště na herní soustředění.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Till Schumacher podepsal kontrakt s FC Vysočina na 2,5 roku

V Jihlavě byl ve středu 24. ledna smluvně potvrzen neobvyklý a svým způsobem ojedinělý přestup. Z bundesligové Borussie Dortmund do FC Vysočina přestoupil dvacetiletý levý obránce a německý mládežnický reprezentant Till Schumacher. O své výkonnosti přesvědčil během zimní přípravy a s účastníkem HET ligy podepsal kontrakt na 2,5 roku.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Ve středu v Jihlavě proti Viktorii Žižkov

Týden před odletem na herní soustředění na tureckém pobřeží sehrají fotbalisté FC Vysočina Jihlava ještě jedno domácí přípravné utkání. Na umělé trávě v areálu Na Stoupách nastoupí ve středu 24. ledna od 13.00 proti druholigové Viktorii Žižkov.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Hráčská výměna mezi FC Vysočina Jihlava a pražskými Bohemians

Na trase Bohemians Praha – FC Vysočina Jihlava byla domluvena hráčská výměna. Do vršovického Ďolíčku míří dvaadvacetiletý krajní záložník Jan Záviška a naopak v Jihlavě už dnes poprvé trénoval pětadvacetiletý stoper Petr Buchta. Podle předběžné dohody by u obou hráčů mělo jít o jarní hostování s opcí na přestup v létě 2018.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Ve čtvrtek byl stvrzen příchod středopolaře Kamso Mary

Jednání o příchodu guinejského středopolaře Kamso Mary (nar. 24. 12. 1994) do FC Vysočina Jihlava jsou u konce. Ve čtvrtek 11. ledna bylo za účasti hráčova manažera stvrzeno jeho půlroční hostování z Vlašimi s opcí na následný letní přestup.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Do FC Vysočina přestupuje ruský záložník Vladislav Levin

Na trase Mladá Boleslav – Jihlava došlo k zajímavému přestupu. V FC Vysočina podepsal dlouhodobý kontrakt dvaadvacetiletý ruský defenzivní středopolař Vladislav Levin, který se tak v jednom týmu znovu sejde s exboleslavským koučem Martinem Svědíkem.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ