Online Před týdnem

Ve čtvrtek byl stvrzen příchod středopolaře Kamso Mary

Jednání o příchodu guinejského středopolaře Kamso Mary (nar. 24. 12. 1994) do FC Vysočina Jihlava jsou u konce. Ve čtvrtek 11. ledna bylo za účasti hráčova manažera stvrzeno jeho půlroční hostování z Vlašimi s opcí na následný letní přestup.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Do FC Vysočina přestupuje ruský záložník Vladislav Levin

Na trase Mladá Boleslav – Jihlava došlo k zajímavému přestupu. V FC Vysočina podepsal dlouhodobý kontrakt dvaadvacetiletý ruský defenzivní středopolař Vladislav Levin, který se tak v jednom týmu znovu sejde s exboleslavským koučem Martinem Svědíkem.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

S týmem se připravuje Mara, kariéru ukončil Rosa

Do přípravy FC Vysočina se dnes dopoledne zapojil už avizovaný třiadvacetiletý guinejský středopolař Kamso Mara, jenž na podzim oblékal dres druholigové Vlašimi a do Česka přišel v létě 2017 z francouzského FC Hyeres. Naopak scházela čtveřice hráčů, kteří byli přeřazeni do juniorského týmu, a též zkušený stoper Antonín Rosa, jenž se rozhodl svoji fotbalovou kariéru na nejvyšší úrovni ukončit.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Po snesení kamenné plastiky nic nebrání demolici bývalých jihlavských kasáren

Demolice bývalých Štefánikových kasáren v Jihlavě dospěla do další fáze. Poté, co v posledním čtvrtletí uplynulého roku proběhly přípravné práce, odstranění krovů, stropů a dřevěných konstrukcí, se počátkem ledna naplno rozběhlo bourání jednotlivých chátrajících objektů.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

První změny v kádru FC Vysočina na startu zimní přípravy

Kádr prvoligových fotbalistů dozná v průběhu zimní přípravy významných změn. První z nich se projevily už na začátku zimní přípravy, kdy se tým kouče Martina Svědíka sešel na startu zimního tréninkového drilu. Odpolední trénink na umělé trávě absolvovaly dvě nové tváře a hned šestice talentů z klubového dorostu a juniorky. Další fotbalisté by kádr měli doplnit v nejbližších dnech.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalisty FC Vysočina Jihlava povede Martin Svědík

Fotbalisté FC Vysočina vstoupili ve středu 3. ledna do zimní přípravy pod vedením nové trenérské dvojice. Na prahu přípravy na jarní boje v HET lize je přivítá třiačtyřicetiletý hlavní kouč Martin Svědík a jeho šestačtyřicetiletý asistent Michal Šmarda. Trojici východočeských trenérů ve vedení jihlavského prvního týmu doplní trenér gólmanů Luboš Přibyl.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Vedení FC Vysočina Jihlava odvolalo trenérskou trojici prvního týmu

Představenstvo FC Vysočina Jihlava dnes přistoupilo k odvolání hlavního kouče Ivana Kopeckého a asistentů Michala Zacha a Michala Kadlece. Složení nového trenérského týmu chce klub oznámit nejpozději na startu zimní přípravy.

Blog
Před 3 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Do branky FC Vysočina přichází gólman Roman Valeš

FC Vysočina avizuje první posilu pro jarní boje v HET lize. Je jí sedmadvacetiletý gólman Roman Valeš (nar. 6. března 1990), jenž přichází na půlroční hostování z Jablonce. Brankář se zkušenostmi z 54 prvoligových duelů Jihlavu posílí s cílem poprat se o pozici jedničky s Matejem Rakovanem.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Rekonstrukce interního pavilonu jihlavské nemocnice uzavírá druhý rok

Interní pavilon jihlavské nemocnice se během dvou let intenzivní rekonstrukce mění k nepoznání. Dodavatelské sdružení společností PSJ a Podzimek a synové předalo do užívání čtyři nejvyšší podlaží a v únoru se pacienti i zdravotníci mohou těšit na další dokončené třetí podlaží. Celkové náklady na opravy pavilonu zhruba 367 milionů korun bez DPH hradí ze svého rozpočtu Kraj Vysočina.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Program zimní přípravy FC Vysočina

Fotbalisté FC Vysočina absolvovali v pátek 8. prosince poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. Prvoligový tým se znovu sejde ve středu 3. ledna 2018 na prahu zimní přípravy. Ta nabídne množství tréninků, zápasů i soustředění na tureckém pobřeží.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Brankář Jan Hanuš přestupuje z Vysočiny do Jablonce

Devětadvacetiletý brankář Jan Hanuš po pěti a půl letech vysvléká dres FC Vysočina (FCV) a míří za další kariérní výzvou do ambiciózního Jablonce. Přestupu na sever Čech schází pouze administrativní formality. Hanušova jihlavská bilance se tak zastavila na 103 odchytaných prvoligových zápasech, přičemž v posledních třech a půl letech byl nezpochybnitelnou jedničkou v brance FCV.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalisté FC Vysočina míří na závěr podzimu na Slovácko

Zkraje srpna jihlavští fotbalisté otvírali domácí boje v novém ročníku první ligy duelem proti Slovácku. Už po čtyřech měsících dojde v Uherském Hradišti k zopakování tohoto souboje dvou regionů, čímž oba týmy uzavřou své neúspěšné působení v podzimní části nejvyšší soutěže. Duel je na programu v sobotu 2. prosince od 15.00.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Podzimní tečka proti Brnu před fotbalisty FC Vysočina

V pátek 24. listopadu od 18.00 nastoupí na jihlavském stadionu dva moravští rivalové, které sužují záchranářské starosti a které před zimním spánkem nutně potřebují navýšit svůj bodový zisk. Souboj FC Vysočina a Zbrojovky navíc umocňuje přítomnost dvojnásobného exjihlavského kouče Romana Pivarníka na brněnské lavičce.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

FC Vysočina bude v pátek o body na Letné

Před sedmi měsíci překvapili fotbalisté FC Vysočina Jihlava celou českou sportovní veřejnost, když poprvé ve své historii porazili Spartu Praha! Nyní míří do Prahy povzbuzeni velice cennou výhrou nad Libercem a touhou zabojovat o body na úkor slavného letenského klubu. Duel je na programu ve sváteční pátek 17. listopadu od 15.00 a přenáší jej přímý přenosem ČT Sport.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina bude v sobotu čelit ve formě hrajícímu Liberci

Druhý nejlepší český tým podle aktuální formy z Liberce bude v sobotu 4. listopadu soupeřem FC Vysočina Jihlava. Tým v posledních kolech zaujal triumfy na Slavii a v Podještědském derby, což mu vyneslo ocenění hráče měsíce HET ligy pro obránce Milana Kerbra a trenéra měsíce pro Jindřicha Trpišovského.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ