Online Před 2 dny

Dvě první místa na úvod sezóny

O uplynulém víkendu odstartovala pro havlíčkobrodského motocyklového závodníka Michala Práška nová sezóna, ve které bude opět jezdit v barvách Roháč& Fejta motoracing týmu. Na úvod sezóny se postavil na start Jarní ceny na Masarykově okruhu v Brně.

Blog
Před 2 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Mažoretky bojovaly O havlíčkobrodské srdce

Anna Rázlová
Super akce!

Komentář
Před 2 dny

Dukla Jihlava se vrací do extraligy

Hokejový klub HC Dukla Jihlava se po dvanácti letech vrací do české nejvyšší soutěže. V předposledním kole baráže stačil klubu z krajského města Vysočiny bod za prohru v prodloužení s HC Energie Karlovy Vary.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Bruslaři se rozloučili výhrou nad Jabloncem

Havlíčkobrodští hokejisté v posledním domácím zápase sezóny porazili tým HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:2. Ani výhra však brodským hokejistům nezajistila postup do WSM ligy, o tom rozhodne až výsledek čtvrtečního zápasu Jablonce se Vsetínem.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Jeden svět Havlíčkův Brod navštívila více jak tisícovka diváků

Pátý ročník festivalu dokumentárních filmů Jeden svět Havlíčkův Brod se vydařil. O úspěchu svědčí nejenom velký divácký zájem, ale také účast známých diskutujících odborníků, třeba redaktora Petra Štěpánka, novináře Mohammada Zarghamiho, zakladatele projektu Adventor Michala Roškaňuka nebo cestovatele Milana Daňka.

Blog
Před 3 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Oprava mostu u Březinova mlýna v Hamrech nad Sázavou omezí dopravu

Anna Rázlová
pokus

Komentář
Před 3 týdny

Areál bývalé brodské zemědělky postupně ožívá

Tělocvična bývalé Střední zemědělské školy v Havlíčkově Brodě během několika měsíců změnila svou tvář v moderní halu klubu stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod, která patří k nejmodernějším sportovištím v republice.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Dukla si připsala druhou výhru a vede barážovou tabulku

Hokejisté jihlavské Dukly porazili v pátek na domácím ledě Dynamo Pardubice 4:3 po prodloužení. V barážové tabulce o extraligu jim tak patří s pěti body první místo.

Blog
Před 4 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Bruslaři jsou krok od baráže o první ligu

Hokejisté BK Havlíčkův Brod v pondělí večer na domácím ledě porazili tým HC Moravské Budějovice 2005 8:2 a od účasti v baráži o první hokejovou ligu je dělí jedna výhra. V semifinálové sérii se totiž ujali vedení 2:1.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodský turnaj stolního tenisu ovládli domácí

V sobotu 25. března hostila hala Akademie stolního tenisu HB Ostrov Havlíčkův Brod historicky první krajský bodovací turnaj starších žáků, kterého se zúčastnilo 33 hráčů. Vítězem se stal bez ztráty setu Šimon Jadrný z domácího klubu HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Bruslaři nastříleli Žihadlům osm gólů

Ve čtvrtek večer hostila havlíčkobrodská Kotlina první utkání semifinálové série play-off druhé hokejové ligy mezi BK Havlíčkův Brod a HC Moravské Budějovice 2005. Domácí Bruslaři nakonec Žihadla přestříleli 8:5 a ujali se vedení 1:0 na zápas. Odveta se hraje v sobotu 25. března v Moravských Budějovicích.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Nabitý víkend brodských stolních tenistů

Havlíčkobrodští stolní tenisté z klubu HB Ostrov Havlíčků Brod za sebou mají několik víkendových turnajů.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Pro Lukáše Endála byl vítězný gól zadostiučiněním

Havlíčkobrodští hokejisté si díky sobotní porážce Žďáru nad Sázavou zajistili postup do semifinále play-off druhé hokejové ligy. Autorem vítězné branky byl Lukáš Endál, který po celou sérii musel snášet urážky z řad žďárských fanoušků, naopak u fanoušků Bruslařů patří k oblíbencům. Podívejte se na video rozhovor!

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Bruslaři uhasili žďárské Plameny a postupují do semifinále

Velké drama nabídlo čtvrté utkání čtvrtfinálové série play-off druhé hokejové ligy mezi BK Havlíčkův Brod a SKLH Žďár nad Sázavou. O postupu Havlíčkova Brodu do semifinále nakonec rozhodl až gól Lukáše Endála v prodloužení.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodští florbalisté zachránili Národní ligu

Havlíčkobrodští florbalisté Sokol Erupting Dragoons dokázali porazit v sérii o udržení Národní ligy Bystřici nad Pernštejnem 3:2. V rozhodujícím zápase na palubovce soupeře zvítězili těsně 8:7.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ