Online Před 2 dny

Jaderná elektrárna Dukovany chystá den otevřených dveří

Své brány otevře Jaderná elektrárna Dukovany v pátek 7. a v sobotu 8. července vždy od 9 do 21 hodin. V rámci této speciální akce si návštěvníci prohlédnou Infocentrum a v letošním roce nově také prostor sloužící k ukrytí personálu při mimořádné události. Na závěr asi 1,5 hodinového programu čeká návštěvníky vstup do střeženého prostoru elektrárny v doprovodu průvodců, kteří prohlídku elektrárny doplní odborným výkladem.

Blog
Před 6 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Dukovany navštívil stíhač britského Královského letectva

Generálmajor Emil Boček, poslední pilot RAF, který se zapojil do letecké bitvy o Británii, poctil svou návštěvou včera 20. června Jadernou elektrárnu Dukovany. Režim běžného provozu bloku přirovnal k režimu autopilota a ocenil lidský um vymyslet a provozovat takové dílo, které výrazně přispívá k energetické soběstačnosti České republiky.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Amylon vyrábí kromě pudinků i průmyslová lepidla

Havlíčkobrodská společnost Amylon oslavila před několika lety sté výročí svého založení. Jde o tradiční českou firmu, která kromě známých pudinků vyrábí i další potravinářské směsi, ale i průmyslová lepidla.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Klub Oko bude před prázdninami v novém kabátě

Havlíčkobrodský klub Oko už několik týdnů "zdobí" lešení. Dělníci opravují fasádu, které navrátí původní podobu. Renovace se dočkají i okna a dveře.

Blog
Před 2 týdny
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodští stolní tenisté na mezinárodním turnaji ovládli soutěže družstev

Poslední květnový víkend patří už tradičně mezinárodnímu turnaji ve stolním tenise Velká cena Prahy. Letošní 13. ročník se uskutečnil v na Chodově a mezi 469 účastníky ze šestnácti zemí světa startovala také výprava z akademie mládeže HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

ZUŠ Chotěboř chystá velkou open air akci

ZUŠ Open – to je celostátní akce nadaných dětí, které působí pod základními uměleckými školami po celé republice. Své umění a dovednosti předvedou na otevřeném festivalu pro širokou veřejnost. Do této akce se zapojila i Základní umělecká škola Chotěboř. V úterý 30. května se na náměstí T.G.M. představí pěvecké soubory, komorní soubory, taneční skupiny, Žákovský komorní orchestr (ŽAKO) i Dechový orchestr mladých (DOM).

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

BM Fitness bojoval s Ruskem o prvenství v kategorii step grande

Havlíčkobrodský klub BM Fitness vyslal na Mistrovství Evropy ve sportovním a fitness aerobiku, které se konalo v uplynulých dnech v Karlových Varech, hned dva kadetské týmy pod vedením trenérek Andrey Králové a Lucie Zelenkové.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vlčí den na Pelestrově

V sobotu 27. května se na Pelestrově ve Veselém Žďáře u Havlíčkova Brodu uskuteční 1.ročník akce Vlčí den, která je spojením známého závodu O pohár Žďárského vlka a Dětského dne.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodští stolní tenisté na mistrovství ČR

O uplynulém víkendu se v Havířově konalo Mistrovství České republiky mladšího žactva. Oddíl HB Ostrov Havlíčkův Brod reprezentovala dvojice Filip Karel a Lukáš Svoboda (věkem ještě nejmladší žák).

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Jak bude vypadat Domov pro seniory v Chotěboři

Na květnovém zasedání zastupitelstva města Chotěboř představila společnost Senior Holding studii domova pro seniory, který by měl do roku 2019 vyrůst v chotěbořské lokalitě Koubek.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Tendenc představil nové video

Havlíčkobrodská taneční skupina Tendenc odhalila další taneční video s názvem Život je život. Po Nafrněné od Báry Polákové jde o další český kousek, na který skupina natočila videoklip.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Prášek odstartoval do šampionátu MOTOCH

Havlíčkobrodský motocyklový závodník Michal Prášek má za sebou úvodní podnik nově vzniklého šampionátu MOTOCH, kde startujeve třídě Superstock 1000 v týmu Pavla Roháče (Roháč&Fejta motoracing team).

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Krajské turnaje TOP 10 ve stolním tenise

O uplynulém víkendu se stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod zúčastnili krajských turnajů v Lukách nad Jihlavou. Sobota patřila nejmladším žákům, v neděli poměřili síly mladší žáci.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Bruslaři mají nového trenéra

BK Havlíčkův Brod představil trenéry pro nadcházející sezónu. Tým v roli hlavního kouče povede Václav Adam, asistentem zůstává Ladislav Fixa.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Jihlavou proletěl Noční běh pro Světlušku

Středeční večer patřil v Jihlavě Nočnímu běhu pro Světlušku. Na start benefičního závodu se s čelovkami na čele postavilo několik stovek vidících i nevidomých sportovců, kteří účastí podpořili Nadačního fond Světluška.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ