Online Před měsícem

Nemocnice Pelhřimov obhájila akreditaci

Počtvrté se v pelhřimovské nemocnici uskutečnilo akreditační šetření Spojené akreditační komise ČR, o. p. s., (SAK ČR) a po čtvrté bylo úspěšné. Poprvé nemocnice akreditovala v roce 2008, pak v roce 2011 a následně v roce 2014. Certifikát se uděluje na tři roky. Proto i letos musela nemocnice doložit další pokrok v poskytovaných službách.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Jakub Pustina a Gabriela Beňačková zazpívají pro děti do dlaně

Nemocnice Havlíčkův Brod pořádá v pátek 15. prosince od 19.30 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Havlíčkově Brodě Benefiční koncert Jakuba Pustiny a Gabriely Beňačkové na pomoc dětem do dlaně.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Ždírečtí cyklisté věnují dar havlíčkobrodské nemocnici

Ve čtvrtek 14. prosince předají v 10.00 ždírečtí cyklisté primářce dětského oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod Magdaleně Chvílové Weberové šek na 200 000 Kč. Částku vyjeli účastníci letošního Ždíreckého trianglu. Dětské oddělení už nakoupilo přístroje, které budou slavnostně předány k užívání.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Policisté, záchranáři a hasiči se v Brodě utkali v malé kopané

Pátý ročník tradičního Vánočního turnaje složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina v malé kopané se konal v pátek 8. prosince ve sportovní hale Jiskry Havlíčkův Brod v Havlíčkově Brodě.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Vánoční turnaj hasičů policistů, záchranářů a zdravotníků v Brodě

Hasiči, policisté, záchranáři a zdravotníci z nemocnic se utkají na pátém ročníku tradičního Vánočního turnaje složek integrovaného záchranného systému (IZS) v malé kopané, která se koná v pátek 8. prosince v Havlíčkově Brodě od 8.00 do 14.00 v Havlíčkově Brodě.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Novorozence v Nemocnici v Pelhřimově budou hlídat nové monitory dechu

Nadace Křižovatka předala darem pět monitorů dechu Babysense II v celkové hodnotě 14 850 korun v Nemocnici v Pelhřimově, kde budou hlídat nově narozené děti, ohrožené Syndromem náhlého úmrtí. Přístroje převzal primář Stanislav Houštěk. Jejich nákup financovala společnost Strabag.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Pelhřimovská nemocnice převezme dar

V pondělí 4. prosince předají v 9.30 zástupci Nadace Křižovatka dětskému oddělení pelhřimovské nemocnice pět nových monitorů dechu. Hlídací chůvičky Babysense využívá nemocnice na novorozeneckém oddělení a slouží ke kontrole dechu novorozence a zavčasu upozorňují zvukovým signálem na případnou zástavu dechu.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Florbalisté pomáhají Nemocnici Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov dlouhodobě shání dárce krve, krevní plazmy a kostní dřeně. Pomoci se jí rozhodli mladí florbalisté klubu Spartak Pelhřimov. Spolu s nemocnicí budou při zápase v sobotu 2. prosince motivovat fanoušky florbalu k dárcovství.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Pacienty v Havlíčkově Brodě ošetřuje mistr světa ve fotbale

Pacienty na chirurgii Nemocnice Havlíčkův Brod ošetřuje osmadvacetiletý mistr světa ve fotbale. MUDr. Adam Nedvěd je členem zlatého týmu českých lékařů-fotbalistů, kterým se letos v červenci podařilo v Rakousku získat zlatý hattrick na Mistrovství světa lékařů.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

V Brodě si připomenou Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Nemocnice Havlíčkův Brod připravila na středu 22. listopadu připomínku Světového dne Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) v České republice. Ambulance hojení chronických ran v rámci Dne otevřených dveří nabídne od 9.00 do 11.00 poradenství, prezentaci pomůcek a doplňků k tématice prevence dekubitů.

Blog
Před měsícem
REGIONVYSOCINA.CZ

Prevence diabetu v Nemocnici Pelhřimov

Den pro zdraví - prevence diabetu v Nemocnici Pelhřimov je zaměřený i letos na prevenci civilizačních chorob a je již tradiční akcí, kterou pořádá nemocnice pro širokou veřejnost. Akce se bude konat 16. listopadu v atriu hlavní nemocniční budovy od 10.00 do 16.00.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Moderní sanita pro pelhřimovskou nemocnici

Sanitní vůz Renault Master v hodnotě 1 133 000 korun začal v pátek 10. listopadu sloužit pacientům pelhřimovské nemocnice. Sanita byla pořízena díky milionovému finančnímu daru města Pelhřimov.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Brodská nemocnice začala se stavbou pracoviště magnetické rezonance

Na začátku října letošního roku začala společnost Chládek a Tintěra se stavbou pracoviště magnetické rezonance (MR) v areálu Nemocnice Havlíčkův Brod. Pracoviště vznikne jako přístavba k hlavní lůžkové budově a bude přímo navazovat na oddělení RDG, jehož bude součástí.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Nemocnice Pelhřimov pořídila novou sanitku

Radnice v Pelhřimově opět podpořila Nemocnici Pelhřimov milionem korun. Ta za něj pořídila moderně vybavenou sanitu, kterou slavnostně předá k užívání v pátek 10. listopadu od 13.00 před ředitelstvím nemocnice starosta města František Kučera.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Mše za Děti do dlaně

Mše svatá za nedonošená miminka se letos uskuteční v sobotu 4. listopadu už po sedmé v kapličce u Antonínova Dolu. Bohoslužba za Děti do dlaně se koná ke světovému dni předčasně narozených a zemřelých dětí.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ