Online Před 9 měsíci

Třebíč vstupuje do dalšího ročníku extraligy

O víkendu vyhlásili třebíčští baseballisté nejlepší trenéry a hráče uplynulé sezóny. Stalo se tak tradičně na klubovém plesu, který předchází startu nového ročníku Extraligy. Do nejvyšší české soutěže vstoupí muži Nuclears na domácím stadionu v neděli 1. dubna 2018, kdy Na Hvězdě vyzvou tým Tempo Praha.

Blog
Před 9 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Rozsvícení vánočního stromu Na Hvězdě v Třebíči

Život Na Hvězdě v Třebíči, to není jen baseball. Klub Nuclears zde organizuje akce pro nejširší veřejnost po celý rok. K tradičním událostem zde patří i společné rozsvícení vánočního stromu, které proběhlo ve čtvrtek 14. prosince.

Blog
Před 12 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíč Nuclears u velvyslance USA

Pamětní list od nově jmenovaného velvyslance USA Stephena Kinga si z jeho pražské rezidence odvezla hned pětice mladých baseballistů Třebíč Nuclears. Jan Klee, Antonín Novák, Adam Skála, Jan Urbánek ml. a Adam Veselý letos obsadili třetí místo na evropském šampionátu a skvělou osmou příčku na mistrovství světa žáků na Tchaj-wanu.

1 0

Blog
Před 12 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté vyhlásili nejlepší hráče

Nejlepší hráče v mládežnických kategoriích vyhlásil baseballový klub Třebíč Nuclears. Jeho týmy vozí pravidelně na Vysočinu medaile z republikových mistrovství, pohárů a úspěšně reprezentují také na mezinárodní scéně. Jinak tomu nebylo ani v uplynulé sezóně 2017.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Junioři třebíčských Nuclears přidali do sbírky medailí republikový bronz

Baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči hostil o víkendu poslední letošní šampionát České republiky. O mistrovský titul se zde utkala šestice nejlepších juniorských týmů do 18 let a domácí hráči Nuclears přidali do sbírky medailí další bronz, když v utkání o třetí příčku porazili Eagles Praha 11:6.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté slaví titul

Titul mistrů České republiky vybojovali o víkendu mladí baseballisté klubu Třebíč Nuclears, když v závěrečném turnaji nenašli přemožitele. Takzvané Final Four, do kterého postoupí jen čtyři nejlepší týmy ze dvou kvalifikačních turnajů, navíc hostil baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči. A domácí prostředí přineslo starším žákům do jedenácti let štěstí.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští Nuclears úspěšně kráčí nadstavbou extraligy

Po krátké pauze se opět rozběhla nadstavbová část baseballové extraligy. Hráči Nuclears si v boji o udržení nejvyšší soutěže zatím vedou velmi dobře a patří jim průběžná druhá příčka. Během posledního kola porazili na svém hřišti Sokol Hluboká dvakrát rozdílem.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté porazili německý výběr a vezou pohár

Pohár za vítězství v mezinárodním turnaji Back to School dovezli o víkendu z Prahy mladí baseballisté Třebíče. V kategorii do jedenácti let nenašli přemožitele a ve finále si dokázali poradit s německým výběrem North Stars 11:5.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíče vstoupili do nadstavby dvěma výhrami

Po finálovém utkání Českého baseballového poháru s dvacetinásobnými mistry ČR Draky Brno, které z třebíčské Hvězdy přenášela živě televizní stanice ČT Sport, vstoupili v sobotu 22. července baseballisté Nuclears Třebíč do nadstavbové části Extraligy. V sérii zápasů s nejlepšími celky První ligy jim byl prvním soupeřem Blesk Jablonec, kterého porazili 7:0.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Už v sobotu startuje také pro třebíčské baseballisty nadstavba baseballové extraligy

Baseballisté Třebíč Nuclears mají za sebou historicky první účast v základní části extraligy, kde si na nováčka vůbec nevedli špatně. Na postup do play-off, kam postupuje šest nejlepších týmů, to ale nestačilo. Společně s Technikou Brno, Tempem Praha a Olympií Blansko tak budou pokračovat v nadstavbě extraligy o udržení, kde se postupně utkají se čtyřmi nejlepšími celky první ligy o čtyři místa.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Nuclears rozhodli o složení play-off baseballové extraligy

Baseballisté Třebíče mají za sebou základní část baseballové extraligy, v jejímž posledním kole dvakrát porazili Techniku Brno a sebrali ji tak účast v závěrečném play-off, do kterého postupuje jen šest nejlepších celků. Nuclears dokázali jako nováček vybojovat v nejvyšší soutěži celkem jedenáct výher a porazit sedm z devíti zbývajících účastníků.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Finále českého baseballového poháru v Třebíči

Hned sedmi kamerami bude ve středu snímat Česká televize finálové utkání Českého baseballového poháru mezi Třebíčí Nuclears a Draky Brno, které hostí třebíčský areál Na Hvězdě. Diváci na Vysočině budou mít díky baseballu další možnost vidět vrcholné sportovní utkání.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Favorité evropského šampionátu v baseballu se připravují v Třebíči

Nizozemí, Německo a Česká republika budou chtít bezpochyby bojovat o nejvyšší titul na nadcházejícím mistrovství Evropy v baseballu kadetů do 15 let, které bude už od pondělí hostit sousední Rakousko. Pro závěrečnou část přípravy před šampionátem si tito favorité zvolili stadion Na Hvězdě v Třebíči, kde mezi sebou také odehrají poslední testovací zápasy.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíče míchají pořadím extraligy

Baseballisté Třebíče jako nováček extraligy rozhodně nehrají v nejvyšší soutěži roli outsidera, ale významně míchají kartami s průběžným pořadím. Naposledy se o tom na vlastní kůži přesvědčil loňský vicemistr Kotlářka Praha. Nuclears pražský tým Na Hvězdě nejdříve porazili 3:0 a v následné odvetě si dlouho drželi těsné vedení.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští Nuclears postoupili do finále poháru!

Další velké překvapení se zrodilo na třebíčském baseballovém stadionu, když domácí Nuclears vyřadili v semifinále Českého baseballového poháru loňského vítěze této trofeje z Eagles Praha.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ