Online Před 2 dny

Ani nedělní závody světového poháru v Novém Městě Čechům úspěch nepřinesly

Poslední závodní den Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě patřil Američance Kate Courtney a Švýcarovi Nino Schurterovi, kteří ve Vysočina Areně zvítězili. Jaroslav Kulhavý měl smůlu, po nevydařeném startu a defektu obsadil až 55. místo.

Sobotní závody světového poháru ovládli Nor Fagerhaug a Dánka Langvad

Norský biker Petter Fagerhaug vyhrál v Novém Městě na Moravě úvodní závod Světového poháru v cross country mužů U23. V kategorii žen byla nejlepší dánská závodnice Annika Langvad. Českým závodníkům se moc nedařilo. Z mužů byl nejlepší 37. Matěj Průdek, z žen 41. Jitka Škarnitzlová.

Blog
Před 3 dny

Foto, video
Před 3 dny

Nor Fagerhaug vítězem cross country na Vysočině

Norský biker Petter Fagerhaug vyhrál v Novém Městě na Moravě úvodní závod Světového poháru v cross country mužů U23. Druhé místo senzačně vybojoval Lotyš Martins Blums, třetí dojel Dán Sebastian Fini Carstensen. Nejlepším Čechem byl 37. Matěj Průdek, Jan Vastl skončil až 41.

Blog
Před 3 dny

Short track zahájil závodním program světového poháru ve Vysočina Areně

Tisíce fanoušků míří tento víkend do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Vysočina totiž hostí Světový pohár horských kol. Úvodní závod Short Track v pátek vyhrál německý biker Markus Schultze a za ženy zvítězila Rakušanka Lisa Pasteiner.

Blog
Před 3 dny

Vysočina Arena v obležení, světový pohár horských kol je tady!

Sportovní areál v Novém Městě na Moravě hostí od pátku 19. května do neděle 21. května Světový pohár bikerů za účasti světové a domácí špičky. Do Vysočina Areny se na tento víkend sjíždí fanoušci z celého světa a organizátoři už na začátku roku slíbili nezapomenutelný závod, jak pro závodníky, tak diváky.

Blog
Před 3 dny

Workshop v Jihlavě přesvědčoval, že brambory do kuchyní patří

Že brambory jsou zdravou a chutnou potravinou měl prokázat workshop na OA, SZŠ a SOŠS Jihlava. Seminář s názevem Brambory –zdravá potravina v tomto týdnu zakončil sérii podobných setkání, které v měsíci květnu hostily jednotlivé střední školy Kraje Vysočina.

Blog
Před 4 dny

Letní cestovatelská soutěž na Vysočině

Až do začátku září mohou příznivci cestování křižovat Vysočinu a přitom se zapojit do poznávací, cestovatelské soutěže určené všem, kteří rádi odhalují krásy nových míst. K poznání je 29 soutěžních míst po Vysočině. Pokud během léta navštívíte alespoň pět z nich, můžete vyhrát pobyt na Haškově Lipnici nad Sázavou.

Blog
Před 5 dny

Zimní Vysočina přilákala na 90 tisíc turistů

Výrazný úspěch Vysočiny zaznamenal Český statistický úřad za první čtvrtletí letošního roku. Na Vysočině se ubytovalo přes 90 tisíc hostů, v meziročním srovnání můžeme mluvit o téměř 22% nárůstu.