Online Před 7 měsíci

Sportovec Jihlavska 2017

Ve čtvrtek 22. března vyhlásili v krajském městě tradiční anketu Sportovec Jihlavska ze rok 2017.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Předvelikonoční jarmark a výstava traktorů v Plandrech

Zámecká stáj Plandry nedaleko Jihlavy přivítala v neděli 25. března v jezdeckém centru návštěvníky na akci nazvané Předvelikonoční jarmark a výstava traktorů. Čekal na ně dopolední a odpolední program.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Soutěž kapel na Vysočina Festu 2018

Součástí festivalu Vysočina Fest je tradiční soutěž amatérských kapel. Pořadatelé festivalu chtějí dát šanci talentům z Vysočiny, aby si zahráli na špičkové scéně s top ozvučením. Hlavní podmínkou soutěže je autorská tvorba a minimální počet dvou členů kapely z Kraje Vysočina.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

V neděli byla v jihlavském Cityparku Vysočina v pohybu

Poslední lednový víkend byl v Jihlavě ve znamení akce Vysočina v pohybu nabité pohybem: breakdance, parkour, ping pong nebo taneční flash mob. Podílel se na ní Citypark ve spolupráci s Krajem Vysočina.

Blog
Před 9 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Úspěšní jihlavští rokenroloví tanečníci

První lednový víkend letošního roku se v Praze konalo vyhlášení nejlepších sportovců v akrobatickém rokenrolu za rok 2017. Jihlavský rokenrolový klub Elvis vyhrál ve třech vyhlašovaných kategoriích.

Blog
Před 9 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Polanka Fest 2018 zpestří léto v Třebíči

Chystá se třetí ročník oblíbeného třebíčského festivalu Polanka Fest 2018, který se tradičně uskuteční na koupališti Polanka v Třebíči. A pokud se chcete v půlce prázdnin skutečně bavit, rezervujte si víkend 27. - 28. července příštího roku právě pro tento festival.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina Fest 2018 už zná program

Šestý ročník jedné z největších akcí Kraje Vysočina už se začíná utvářet. Vysočina Festu budou patřit dny 5. – 7. 7. 2018 a uskuteční se už tradičně v jihlavském amfiteátru. Návštěvníci se mohou těšit na hvězdy československého nebe. Festival nabídne tři stage.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

V Jihlavě vyrazili na sváteční svařák

Charitativní prodej svařeného vína, Bosch svařák, spojený s kulturním programem se uskutečnil v pátek 8. prosince odpoledne a v podvečer na Masarykově náměstí v Jihlavě. Výtěžek z akce poputuje na podporu Nemocnice Jihlava. V programu vystoupil Dětský sbor Brno, ShoBullBand, kapela Inflagranti a Daniel Hůlka, Marie Rottrová a celou akci zakončil ohňostroj.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

V Jihlavě se první adventní neděli rozsvítil vánoční strom

Rozsvícení vánočního stromu a vánoční výzdoby ve městě se uskutečnil první adventní neděli 3. prosince odpoledne. Na programu bylo kromě animačního programu pro děti s Milanem Řezníčkem vystoupení českého folkpopového zpěváka a písničkáře Václava Lebedy a koncert Vánoce hrajou glórija s Petrem Kotvaldem s kapelou Trik a dětským pěveckým sborem Zvoneček z Jihlavy.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava přehráli čtvrtý Liberec!

Do do zápasu s Libercem nastoupili fotbalisté FC Vysočina Jihlava s úkolem bodovat, to se jim díky třem brankám v prvním poločase podařilo a čtvrtý tým soutěže zaskočili výhrou 3:1.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalová Vysočina přišla o vedené i výhru v poháru

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava neudrželi slibné vedení v pohárovém duelu se Slavií Praha, během sedmi minut ve druhém poločase třikrát inkasovali a s pohárem se sloučí.

Blog
Před 12 měsíci
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina přehrála o Víkendu otců ostravská Baník

Brankou ve druhé minutě nastavení otočili fotbalisté domácí prvoligové utkání s Baníkem Ostrava ve svůj prospěch, když od 21. minuty museli dotahovat náskok soupeře.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalová Vysočina přehrála pražskou Duklu

V neděli 19. září viděli fanoušci na stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě historickou výhru domácího týmu nad Duklou Praha, oba týmy se o vedení přetahovali, až do druhé minuty prodloužení, kdy domácí strhli výhru na svou stranu.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Balóny nad Telčí 2017

Po jednadvacáté se letos setkali příznivci balónového létání od 24. do 27. srpna v Telči, v neděli 27. srpna celý program nad Telčí vyvrcholil ranním startem.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Gladiátoři z Vysočiny vyzvali přerovské Mammoths

Na stadionu v Na Stoupách v Jihlavě se v sobotu 15. července představil v domácím utkání Bitters Bronze Bowlu s celkem Přerov Mammoths tým Vysočina Gladiators, který je jediným zástupcem Vysočiny v soutěžích pořádané Českou asociací amerického fotbalu.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ