Online Před rokem

Sportovec Jihlavska 2017

Ve čtvrtek 22. března vyhlásili v krajském městě tradiční anketu Sportovec Jihlavska ze rok 2017.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Předvelikonoční jarmark a výstava traktorů v Plandrech

Zámecká stáj Plandry nedaleko Jihlavy přivítala v neděli 25. března v jezdeckém centru návštěvníky na akci nazvané Předvelikonoční jarmark a výstava traktorů. Čekal na ně dopolední a odpolední program.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Soutěž kapel na Vysočina Festu 2018

Součástí festivalu Vysočina Fest je tradiční soutěž amatérských kapel. Pořadatelé festivalu chtějí dát šanci talentům z Vysočiny, aby si zahráli na špičkové scéně s top ozvučením. Hlavní podmínkou soutěže je autorská tvorba a minimální počet dvou členů kapely z Kraje Vysočina.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

V neděli byla v jihlavském Cityparku Vysočina v pohybu

Poslední lednový víkend byl v Jihlavě ve znamení akce Vysočina v pohybu nabité pohybem: breakdance, parkour, ping pong nebo taneční flash mob. Podílel se na ní Citypark ve spolupráci s Krajem Vysočina.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Úspěšní jihlavští rokenroloví tanečníci

První lednový víkend letošního roku se v Praze konalo vyhlášení nejlepších sportovců v akrobatickém rokenrolu za rok 2017. Jihlavský rokenrolový klub Elvis vyhrál ve třech vyhlašovaných kategoriích.

Blog
Před rokem
REGIONVYSOCINA.CZ

Polanka Fest 2018 zpestří léto v Třebíči

Chystá se třetí ročník oblíbeného třebíčského festivalu Polanka Fest 2018, který se tradičně uskuteční na koupališti Polanka v Třebíči. A pokud se chcete v půlce prázdnin skutečně bavit, rezervujte si víkend 27. - 28. července příštího roku právě pro tento festival.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina Fest 2018 už zná program

Šestý ročník jedné z největších akcí Kraje Vysočina už se začíná utvářet. Vysočina Festu budou patřit dny 5. – 7. 7. 2018 a uskuteční se už tradičně v jihlavském amfiteátru. Návštěvníci se mohou těšit na hvězdy československého nebe. Festival nabídne tři stage.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

V Jihlavě vyrazili na sváteční svařák

Charitativní prodej svařeného vína, Bosch svařák, spojený s kulturním programem se uskutečnil v pátek 8. prosince odpoledne a v podvečer na Masarykově náměstí v Jihlavě. Výtěžek z akce poputuje na podporu Nemocnice Jihlava. V programu vystoupil Dětský sbor Brno, ShoBullBand, kapela Inflagranti a Daniel Hůlka, Marie Rottrová a celou akci zakončil ohňostroj.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

V Jihlavě se první adventní neděli rozsvítil vánoční strom

Rozsvícení vánočního stromu a vánoční výzdoby ve městě se uskutečnil první adventní neděli 3. prosince odpoledne. Na programu bylo kromě animačního programu pro děti s Milanem Řezníčkem vystoupení českého folkpopového zpěváka a písničkáře Václava Lebedy a koncert Vánoce hrajou glórija s Petrem Kotvaldem s kapelou Trik a dětským pěveckým sborem Zvoneček z Jihlavy.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava přehráli čtvrtý Liberec!

Do do zápasu s Libercem nastoupili fotbalisté FC Vysočina Jihlava s úkolem bodovat, to se jim díky třem brankám v prvním poločase podařilo a čtvrtý tým soutěže zaskočili výhrou 3:1.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalová Vysočina přišla o vedené i výhru v poháru

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava neudrželi slibné vedení v pohárovém duelu se Slavií Praha, během sedmi minut ve druhém poločase třikrát inkasovali a s pohárem se sloučí.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Vysočina přehrála o Víkendu otců ostravská Baník

Brankou ve druhé minutě nastavení otočili fotbalisté domácí prvoligové utkání s Baníkem Ostrava ve svůj prospěch, když od 21. minuty museli dotahovat náskok soupeře.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Fotbalová Vysočina přehrála pražskou Duklu

V neděli 19. září viděli fanoušci na stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě historickou výhru domácího týmu nad Duklou Praha, oba týmy se o vedení přetahovali, až do druhé minuty prodloužení, kdy domácí strhli výhru na svou stranu.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Balóny nad Telčí 2017

Po jednadvacáté se letos setkali příznivci balónového létání od 24. do 27. srpna v Telči, v neděli 27. srpna celý program nad Telčí vyvrcholil ranním startem.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Gladiátoři z Vysočiny vyzvali přerovské Mammoths

Na stadionu v Na Stoupách v Jihlavě se v sobotu 15. července představil v domácím utkání Bitters Bronze Bowlu s celkem Přerov Mammoths tým Vysočina Gladiators, který je jediným zástupcem Vysočiny v soutěžích pořádané Českou asociací amerického fotbalu.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ