Další ročník Ekofilmu v Třebíči

0

ozvěny ekofilmu, ekotřebíč, pasáž, třebíč, dokumentární film


Šestnáctý ročník přehlídky filmů s tématikou životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje, přírodního a kulturního dědictví Ozvěny ekofilmu - Ekotřebíč 2017 se koná v pondělí 10. dubna a úterý 11. dubna od 9.00 do 16.00 v kinosále Pasáž.

„Dopolední program od 9.00 do 13.00 je určen pro žáky základních a středních škol. Odpolední promítání je určeno nejširší veřejnosti, kterou srdečně zveme. Vstup na promítání je zdarma,“ přiblížil program vedoucí odboru životního prostředí Pavel Vosátka

Diváci budou moci zhlédnout filmy, které byly v loňském roce představeny na 42. ročníku mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví Ekofilm 2016, který se v říjnu loňského roku konal v Brně. Hlavním tématem tohoto ročníku byla voda a  sucho. Do filmové soutěže bylo přihlášeno 640 filmů. Mimo jiné i všechny oceněné filmy. 

Diváci se mohou těšit na indický dokument Muž, který zastínil hory, který se stal vítězem 42. ročníku Mezinárodního filmového festivalu, vítěze v kategorii Heritage Malí lidé, velké stromy, vítěze v kategorii krátký film Toxické příběhy či na film Zelení mušketýři oceněný cenou prezidenta Ekofilmu.

Ozvěny ekofilmu – Ekotřebíč 2017 pořádá Městský úřad Třebíč – odbor životního prostředí ve spolupráci s Městským kulturním střediskem.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
RV-pomáháme být vidět PRUH