Do Třebíče přijede německý folkař Dyrk Shivay

1

dyrk shivay, třebíč


Dyrk Shivay se po velkém úspěchu vrátí do České republiky, v září vystoupí v Třebíči. Jeho skvěle znějící hudba už u nás zaujala řadu posluchačů, a tak se tentokrát podívá také na Vysočinu, protože zdejší publikum si pochvaluje nejeden zahraniční umělec.

Třebíčský koncert Dyrka Shivaye bude jeden ze čtyř v Česku a koná se 9. září od 19:00 hodin v Zadní synagoze. Německý umělec také uvažuje o tom, že ve městě, které je na seznamu UNESCO natočí klip z jeho živého vystoupení. V České republice se mu velice líbí a chválí si především své fanoušky, kteří jsou vždy vnímaví a dokáží se skvěle vcítit do jeho autorských písní.

Dyrk Shivay je německý zpěvák/songwriter, který si svou nezávislou hudbou získává čím dál větší publikum. Jeho psaní písní je neobyčejné - zčásti irské a orientální vlivy tomu všemu dodávají především exotický zvuk. Každá píseň vypráví zvláštní příběh a vypraví tak posluchače na cestu plnou emocí. Člověk tak může doslova pociťovat s tímto spojené intenzivní zážitky, které skrze magické živé vystoupení velice často zanechávají husí kůži.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
http://vysocina-news.cz/ BILA