ZPRÁVY Reality

Telč letos slaví výročí od zápisu na seznam UNESCO

Tento rok se v Telči nese ve znamení oslav. Město bylo před pětadvaceti lety zapsáno na seznam světového kulturního dědictví a zároveň také uplynulo pětačtyřicet let od uzavření Úmluvy o ochraně světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Kromě slavnostní konference, která se uskuteční za týden, lidé mohou navštívit výstavu fotografií památek z listu.

0

Před 5 dny

Nechceme být stodvacetiletými dinosaury, ale některé tradice je potřeba ctít, říká Martin Podzimek

Firma Podzimek a synové minulý rok oslavila sto dvacet let od svého založení. Za tu dobu získala mnoho ocenění, včetně Stavební firmy roku nebo čelní umístění v sekci Doprava a stavebnictví v žebříčku Českých sto nejlepších. Hlavička Podzimek zaštiťuje pět společností. Ve vedení firmy je nyní pátá generace v čele s ředitelem Martinem Podzimkem.

0

Před 3 týdny

Realitní trh Vysočiny je také v pohybu, ceny nemovitostí rostou

V posledním období zaznamenává realitní trh v České republice a tedy i na Vysočině několik příznivých momentů. Po období pádu cen nemovitostí došlo k obratu a zájem o byty a domy podporují i historicky nízké úrokové sazby.

0

Před měsícem

Od února začala online registrace soutěže Stavba Vysočiny 2016

Nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb z uplynulého roku se utkají v soutěži Stavba Vysočiny – Stavba roku Kraje Vysočina 2016. Online registrace soutěžních staveb odstartovala ve středu 1. února a skončí 5. května ve 12.00.

0

Před měsícem

Domy v Humpolci mohou změnit tvář, podpoří je městská pokladna

Humpolecká radnice vyhlásila na základě usnesení Zastupitelstva města Humpolec ze čtrnáctého zasedání v prosinci loňského roku Grantový program Fasády historických objektů. Zájemci mohou podívat žádosti do první poloviny března.

0

Před měsícem

V třebíčském Alternátoru začala výstava o pasivních domech

Takzvané pasivní domy jsou hlavním tématem výstavy, která začala minulý týden v Ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči. Jakkoli se zdá, že toto téma je poměrně náročné na porozumění či vysvětlení, výstava je koncipována hravou formou tak, aby ji pochopily už i děti třetí třídy základní školy.

0

Před 2 měsíci

Skončila první fáze rekonstrukce interny jihlavské nemocnice

Téměř rok probíhá v interním pavilonu Nemocnice Jihlava intenzivně komplexní rekonstrukce. Investici Kraje Vysočina ve výši zhruba 350 milionů korun realizuje dodavatelské sdružení společností PSJ a Podzimek a synové.

0

Před 3 měsíci

Firma Podzimek a synové byla vyhlášena stavební firmou roku 2015 v kategorii střední stavební firma

Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou Českého vysokého učení technického v Praze a Stavební fakultou Vysokého učení technického v Brně vyhlásili v polovině října výsledky veřejné soutěže Stavební firma roku. Vítězem kategorie střední stavební firma se stala firma Podzimek a synové se sídlem v Třešti.

0

Před 5 měsíci

PSJ získalo ocenění v soutěži Stavba roku 2016 za terminál letiště Strigino

V pražské Betlémské kapli vyhlásili vítěze soutěže Stavba roku 2016, popáté odborníci ocenili exportní aktivity PSJ v rámci kategorie Stavba roku v zahraničí, když výstavba terminálu letiště Strigino v Nižném Novgorodu obdržel Cenu za kompletní dodavatelské zajištění náročného projektu ve vysoké kvalitě stavebních prací.

0

Před 5 měsíci
RE/MAX SIDE B