Herec Jaroslav Dušek odehraje v zámku ve Žďáru nad Sázavou dvě představení

0

zámek žďár nad sázavou, divadlo, jaroslav dušek


Čtyři dohody a Pátá dohoda – dvě představení v podání herce Jaroslava Duška uvidí diváci na Pivovarském dvoře zámku ve Žďáru nad Sázavou v sobotu 22. a v neděli 23. srpna od 20.00.

„Z turné Jardy Duška se nám podařilo ukořistit dva termíny a jsme nadšení stejně jako Jaroslav, který už ve Žďáru nad Sázavou párkrát hrál. Představení Čtyři dohody a Pátá dohoda se například v Praze hrají už deset let a získat vstupenky je téměř nadlidský výkon,“ popisuje Lucie Herberová, marketingová ředitelka Zámku Žďár nad Sázavou.

Peníze půjdou těm, kteří je potřebují

Protože se jedná o benefiční představení, rozdělí se výtěžek na dvě poloviny. Všechny peníze budou věnovány různým organizacím. „Jak Jaroslav, tak my dáme peníze těm, kteří si je zaslouží. Podpoříme tak výtěžkem ze vstupného ty, kteří je opravdu potřebují. Koho si vybere Jarda, nevíme. My jsme právě ve fázi výběru. Kdo by měl tip, komu je máme věnovat, ať napíše na mou e-mailovou adresu,“ popisuje Herberová.

Obě představení se budou konat na Pivovarském nádvoří zámku. I když počasí nebude přát, nemusí se diváci obávat. Obě představení budou pod velkými stany. Vstupenky nebudou číslovány, proto si lidé sednou tam, kde bude zrovna místo.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...