Jak se v jihlavské Adaptě slaví Vánoce

0

adapta jihlava, oblastní charita jihlava, jihlavsko


Vánoční besídka pro uživatele a rodiče proběhla minulý týden v Divadelním klubu Horáckého divadla. V rámci odpoledního programu zahráli uživatelé společně s pracovníky Adapty muzikál: Jmenuje se I cesta může mít svůj cíl.

„Na muzikál se naši uživatelé připravovali nejenom nacvičováním své herecké role, ale sami si i vyráběli kulisy. V úvodu Vánoční besídky mohli přítomní shlédnout prezentaci činností našich uživatelů za rok 2017. Čestnými hosty našeho vánočního setkání byli Yvonna Horská a Beno Trávníček. Přispěli k příjemné vánoční atmosféře krásnými koledami, které nám zazpívali za doprovodu kytary,“ vysvětluje Jana Nagyová, vedoucí odlehčovací služby. 

Odlehčovací služba Adapta, kterou provozuje Oblastní charita Jihlava, poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí, současně předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí.  Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
http://vysocina-news.cz/ BILA