Jubilejní turné Horkýže Slíže ke čtvrt století na scéně v sobotu na Vysočině

0

koncert, třebíč, třebíčsko


Horkýže Slíže slaví čtvrtstoletí na scéně a vyrazili na turné se svým novým CD Pustite Karola, které symbolicky čítá 25 zastávek po České republice. V sobotu 11. listopadu zahrají tito punk rockoví klasici v kulturním domě v Třebíči.

Kromě koncertní šňůry ke zbrusu novému albu dostupnému i na kapelním YouTube kanálu, si kluci nadělili také knihu Kontiňu… pokračujeme, kterou o kapele sepsal s vtipem a nadhledem hudební publicista Jaroslav Špulák. „Po úspěšném prologu - jarním klubovém turné nyní přicházejí Horkýže Slíže ke svým věrným českým fanouškům s novým albem, knihou a skvělou show, v níž se promísí nové kousky s osvědčenými hity,” říká za kapelu a její tým Petr Fořt, který stojí po celou dobu za úspěšnou kariérou kapely v Česku, a dodává: „Všichni se těšíme, že to úspěšné čtvrtstoletí společně mohutně oslavíme a odstartujeme řadu dalších úspěšných let.” Turné odstartovalo 13. října v Herálci u Žďáru nad Sázavou a vyvrcholí v Praze 14. prosince.

Vstupenky jsou k mání v síti GoOut a na zbrusu novém webu kapely, kde společně s facebookem kapely YouTube najdete i více informací. 

Na všech pětadvaceti koncertech turné se jako speciální host představí punk-rocková kapela zakázanÝovoce, která působí na scéně už dvanáct let. Koncem roku 2016 vydala své nejnovější studiové album Díky vám!, které na YouTube už překonalo 1,5 milionu zhlédnutí. Dalším hostem turné bude metalový projekt Mean Messiah producenta a zakladatele studia The Barn Dana Frimla. Jejich debutové album Hell vydal celosvětově polský label Via Nocturna.

Nitranská kapela Horkýže Slíže, která slaví v roce 2017 čtvrtstoletí, si za svou kariéru vybudovala na Slovensku i v České republice neotřesitelnou pozici. Na samostatny´ch štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2000 koncertů, vydaly 15 alb, na youtube mají přes 100 milionů zhlédnutí, na facebookovém profilu 200 000 fanoušků a v aktuální anketě Slavík byly diváky oceněny jako druhá nejoblíbenější slovenská kapela. Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód