Juniorky z Fanatiku obhájily zlato na MČR v aerobiku a chystají se na mistrovství světa

0

tsm fanatic, fisaf, mčr, plzeň


O uplynulém víkendu se v Plzni konalo mistrovství ČR ve sportovním a fitness aerobiku 2017. Havlíčkobrodský klub TSM Fanatic na něm měl zastoupení ve dvou kategoriích a v obou bral medaile.

Fox team soutěží v kategorii fitness step 8-10 let a mistrovství ČR se mladí závodníci účastnili poprvé. Během sezóny se umísťovali stabilně na třetím místě a bronzovou medaili po skvělém výkonu získali i v Plzni. Jejich výkon byl natolik přesvědčivý, že obdrželi výrazně lepší hodnocení než ve všech předchozích závodech a druhé místo jim uniklo doslova o vlásek. 

Juniorky ve své kategorii fitness step potvrdily svou převahu na domácí půdě a jsou úřadujícími mistry ČR pro rok 2017. Pro závodnice je toto vítězství velkou motivací pro nadcházející mistrovství světa, které se koná 17.-21. října v holandském Leidenu, kde změří své síly v mezinárodní konkurenci. 

Klub TSM Fanatic také stále přibírá do svých řad nové závodnice a závodníky, a to už od 3 let věku. Pokud vás aerobic láká, kontaktujte do konce října zástupce klubu. 

Účast na MČR byla finančně podpořena Městem Havlíčkův Brod.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
Sportovní spolek - Tréninkové středisko mládeže (TSM) , združující závodní týmy aerobiku a zumby. Středisko dále nabízí řadu pohybových kurzů pro děti a mládež již od 3 let věku, např. Dětskou jógu, Gymnastickou přípravku, Aerobikovou a zumba přípravku, AIKIDO a základy bojových umění pro děti.

Nejčtenější
Nejhodnocenější
RV-pomáháme být vidět PRUH