Kapela Reflexy koncertuje v Pavlově u Žďáru

0

koncert, reflexy, pavlov u žďáru, žďársko


Ve čtvrtek 16. listopadu vystoupí v Pavlově u Žďáru nad Sázavou kapela Reflexy v rámci podzimní tour. Hostem bude skupina Rockle a večer zakončí diskotéka.

Zazní jak skladby starší jako Ty jsi divoká, Daruj mi křídla, Neříkej, či Sluneční, ale i stále oblíbenější písničky z nejnovějšího alba Proud mezi námi. Stejnojmenný pilotní singl z tohoto jedenáctého CD pop-rockové čtyřky má více než 900 tisíc zhlédnutí, hraje jej mnoho českých a moravských rádií a je úspěšný i v žebříčcích, například i v české dvanáctce Českého rozhlasu se držel více než 12 týdnů a tak postoupil do zlatého archívu.

Po letním putování po českých a moravských letních pódiích, v rámci jehož kapela Reflexy hrála i například na festivalech v Jemnici, Potštátě, Moravském Krumlově, Července-kde podpořili onkologické centrum Olomouc, v Lačnově, Hodoníně, či na Litovelském otvíráku, si tuto oblíbenou čtverku jejich fanoušci mohou užít opět i v našem kraji, v sokolovně, kterou tradičně opět Reflexy zaplní do posledního místa. Hostem na této akci bude skupina Rockle a protože jde o akci, která bude i oživením školního roku, tak pro omladinu je připravena i diskotéka.

Brány kulturního domu v Palově se otevřou ve čtvrtek 16. listopadu už ve 20.00

Informace o akci na Facebooku.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...