Kolečka v Lipkách se v Telči roztočí 17. září

0

kolečka v lipkách, telč


Třetí zářijovou neděli se v Telči uskuteční oblíbené sportovně-zábavné odpoledne Kolečka v Lipkách. Členové Spolku Javořice spolu s dobrovolníky připravují na 17. září od 14.00 pestrý program pro rodiny i jednotlivce.

Prostor bude pro všechny příznivce sportu, kteří využívají vlastní sílu, ať už přijedou na kolech, inline bruslích, koloběžkách, odstrkovadlech, skateboardech nebo třeba i s kočárky. Všichni se můžou těšit na různé dovednostní soutěže, kvízy, testy a závody ve všech věkových kategoriích. Přitom prezentovat se na startu je nutné do 15.00. Samozřejmě nebude chybět slosování o zajímavé ceny, do kterého budou zařazeni aktivní účastníci, kteří splní připravené disciplíny. „Finále bude opět patřit společné cyklo a kolečko-jízdě a návštěvě zajímavého cíle, Záchranné stanice volně žijících zvířat Pavla Dvořáka,“ prozradil Jiří Pykal ze Spolku Javořice.

Více informací na www.osjavorice.webnode.cz nebo na FB: www.facebook.com/osjavorice.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód

Redaktorka s patnáctiletou regionální praxí, od kabelové televize, přes rozhlasové zpravodajství až po práci na tiskovém oddělení. Zajímají mě lidské příběhy, cestování, kultura, politika, ale i finance.
 

Nejčtenější
Nejhodnocenější
http://vysocina-news.cz/ BILA