Most zprovozní v Třebíči o víkendu

0

podklášterský most, třebíč, omezení dopravy


Od soboty 22. dubna od 17.00 bude Podklášterský most v Třebíči průjezdný. Autobusy Městské autobusové dopravy budou jezdit podle nového jízdního řádu od neděle 23. dubna. Znojemská ulice bude průjezdná v pátek večer.

Oprava Znojemské ulice v úseku od křižovatky se Spojovací ulicí po kruhový objezd u Stop – shopu bude ukončena a ulice zprůjezdněna v pátek 21. dubna v 18.00.

V neděli 23. dubna během odpoledne bude demontován provizorní kruhový objezd na Hrotovické ulici. Nahrazen bude v pondělí 24. dubna přenosnými semafory. 

Lokální vysprávky a oprava povrchu v Táborské ulici budou trvat ještě celý víkend. K opravě přistoupil Kraj Vysočina kvůli objízdné trase přes ulici během uzavření Bráfovy třídy.

Od pondělí 24. dubna od 9.00 bude úplně uzavřena Bráfova třída v úseku od budovy Okresního soudu po Husovu ulici do 30. června. Od začátku července do 30. října bude uzavírka prodloužena až po Nádražní ulici. 

Objížďka pro nákladní auta povede přes Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou a po silnici II/360 do Třebíče. Auta do 7,5 tuny ve směru od Brna pojedou přes Hrotovickou, Spojovací, Znojemskou a Nádražní, směrem na Brno, bude platit objízdná trasa přes nový Podklášterský most, ulicemi 9. května, U Kuchyňky, Táborská a Míčova. Po celou dobu uzavírky bude Nádražní ulice průjezdná. 

Při uzavírce Bráfovy třídy bude zrušena zastávka Městské autobusové dopravy, linky 4, 10 a 14 Bráfova v obou směrech. Nahrazena bude zastávkou Nemocnice v obou směrech. Zastávka Nemocnice ve směru na Karlovo náměstí bude posunuta zhruba 150 metrů směrem k nadjezdu.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
http://vysocina-news.cz/ BILA