Muž kradl v jihlavské prodejně, zachytily ho kamery

0

jihlava, jihlavsko, policie čr, krádež


Jihlavští policisté se obracejí na obyvatele Jihlava s žádostí o spolupráci při prověřování případu, k němuž došlo v listopadu v jihlavském obchodním centru. Ve večerních hodinách odcizil v jedné z prodejen neznámý muž zboží v hodnotě téměř deset tisíc korun. Při krádeži ho zachytily kamery.

„Ke krádeži došlo v pátek 10. listopadu v obchodním centru v Hradební ulici v Jihlavě. Po osmé hodině večer přišel do prodejny muž, který odcizil parfémy, elektrické zubní kartáčky a holicí strojek. Zboží postupně ukládal do batohu a pod oblečení, poté z obchodu odešel, aniž by zaplatil,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že se policisté obracejí s žádostí o spolupráci při zjištění jeho totožnosti na veřejnost. 

„Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu (případně fotografii označené číslem jedna) znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala tisková mluvčí.

Policisté zjistili, že se v blízkosti podezřelého muže v době, kdy zboží v obchodě kradl, nacházel ještě další muž, který by mohl poskytnout důležité informace k pachateli. „Také totožnost tohoto muže, který je zachycen na fotografii číslo 2, by policisté v zájmu prověřování potřebovali zjistit. Žádáme tohoto muže, aby se policistům přihlásil na telefonním čísle 158,“ uzavřela Jana Kroutilová.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód