Muž kradl v jihlavské prodejně, zachytily ho kamery

0

jihlava, jihlavsko, policie čr, krádež


Jihlavští policisté se obracejí na obyvatele Jihlava s žádostí o spolupráci při prověřování případu, k němuž došlo v listopadu v jihlavském obchodním centru. Ve večerních hodinách odcizil v jedné z prodejen neznámý muž zboží v hodnotě téměř deset tisíc korun. Při krádeži ho zachytily kamery.

„Ke krádeži došlo v pátek 10. listopadu v obchodním centru v Hradební ulici v Jihlavě. Po osmé hodině večer přišel do prodejny muž, který odcizil parfémy, elektrické zubní kartáčky a holicí strojek. Zboží postupně ukládal do batohu a pod oblečení, poté z obchodu odešel, aniž by zaplatil,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že se policisté obracejí s žádostí o spolupráci při zjištění jeho totožnosti na veřejnost. 

„Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu (případně fotografii označené číslem jedna) znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala tisková mluvčí.

Policisté zjistili, že se v blízkosti podezřelého muže v době, kdy zboží v obchodě kradl, nacházel ještě další muž, který by mohl poskytnout důležité informace k pachateli. „Také totožnost tohoto muže, který je zachycen na fotografii číslo 2, by policisté v zájmu prověřování potřebovali zjistit. Žádáme tohoto muže, aby se policistům přihlásil na telefonním čísle 158,“ uzavřela Jana Kroutilová.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Novinář, učitel, dobrovolník, který se zajímá o vše kolem sebe.
 

Nejčtenější
Nejhodnocenější