Na Žďársku pátrají po šestnáctileté dívce

0

pohřešovaná dívka, žďársko


Žďárští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované šestnáctileté dívce s trvalým bydlištěm na Žďársku, kterou svědci viděli naposledy ve čtvrtek 25. srpna ve večerních hodinách v místě bydliště, odkud odešla a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

„Pohřešovaná dívka je hubené postavy, vysoká 161 centimetrů. Má dlouhé rovné blond vlasy česané dozadu a hnědé oči. Z domu odešla oblečená do černo-šedého pruhovaného trička s krátkým rukávem, modré mikiny s kapucí s oranžovou výšivkou slona na přední straně a dlouhých černých legín. Na nohou měla černé tenisky nebo černo-šedé gumové pantofle. S sebou si vzala černou kabelku přes rameno se vzorem pravděpodobně americké vlajky,“ popsala policejní mluvčí Monika Pátková.

Policisté prověřili zdravotnická zařízení, autobusová a vlaková nádraží a zastávky, restaurace a další místa, kde by se pohřešovaná mohla nacházet. Do současné doby se ale dívku nepodařilo vypátrat.

„Žádáme občany, kteří pohřešovanou dívku viděli, nebo by mohli sdělit jakoukoli informaci o tom, kde se v současné době nachází nebo pohybuje, aby se přihlásili na lince 158 nebo na nejbližší služebně policie,“ dodala Monika Pátková.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
http://vysocina-news.cz/ BILA