Omezení dopravy v září a říjnu v Třebíči

0

třebíč, omezení dopravy


Uzavírky silnic v ulicích Kubišova a Nad Zámkem čekají řidiče v září a říjnu v Třebíči, informoval o tom odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči.

Oprava Kubišovy ulice

V rámci opravy ulice bude v termínu od 25. září do 31. října úplná uzavírka v ulici Kubišova v délce 150 metrů. Objížďka povede ulicemi Hrotovická, Spojovací, Znojemská. Pokládka povrchu bude probíhat od 21. do 22. října, nebo od 28. do 29. října a při pokládce v jednom z uvedených termínů bude uzavřen příjezd k objektům KERAMA a COOP.

Po dobu uzavírky budou přemístěny zastávky městské autobusové dopravy. Zastávka Kubišova bude přemístěna na dočasně zbudovanou zastávku na ulici Družstevní, zastávka U kotelny na stávající zastávky na ulici U Lípy.

Výkop v ulici Nad Zámkem

V termínu od 27. září do 27. října bude kvůli provádění výkopových prací při napojení teplovodu uzavřen úsek v ulici Nad Zámkem, v další části silnice bude dopravní omezení. Uzavřený úsek se týká silnice u garáží, kde nebude možné projet. Přístup ke garážím bude po celou dobu uzavírky zajištěn.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód