Omezení dopravy v září a říjnu v Třebíči

0

třebíč, omezení dopravy


Uzavírky silnic v ulicích Kubišova a Nad Zámkem čekají řidiče v září a říjnu v Třebíči, informoval o tom odbor dopravy a komunálních služeb Městského úřadu v Třebíči.

Oprava Kubišovy ulice

V rámci opravy ulice bude v termínu od 25. září do 31. října úplná uzavírka v ulici Kubišova v délce 150 metrů. Objížďka povede ulicemi Hrotovická, Spojovací, Znojemská. Pokládka povrchu bude probíhat od 21. do 22. října, nebo od 28. do 29. října a při pokládce v jednom z uvedených termínů bude uzavřen příjezd k objektům KERAMA a COOP.

Po dobu uzavírky budou přemístěny zastávky městské autobusové dopravy. Zastávka Kubišova bude přemístěna na dočasně zbudovanou zastávku na ulici Družstevní, zastávka U kotelny na stávající zastávky na ulici U Lípy.

Výkop v ulici Nad Zámkem

V termínu od 27. září do 27. října bude kvůli provádění výkopových prací při napojení teplovodu uzavřen úsek v ulici Nad Zámkem, v další části silnice bude dopravní omezení. Uzavřený úsek se týká silnice u garáží, kde nebude možné projet. Přístup ke garážím bude po celou dobu uzavírky zajištěn.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
RV-pomáháme být vidět PRUH