Policisté na Jihlavsku zadrželi deset výrobců a prodejců drog

0

drogová trestná činnost, pervitin


V uplynulém týdnu zadrželi jihlavští kriminalisté na Jihlavsku celkem deset distributorů pervitinu. Akci provedli na počátku týdne v součinnosti s policisty Speciální jednotky Dukovany.

„Všechny zadržené ve věku od 23 do 44 let, jednalo se o sedm mužů a tři žen, bezprostředně po jejich zadržení policisté umístili do policejních cel.
Policejní komisař na základě shromážděných důkazů zahájil trestní stíhání všech deseti zadržených osob. Všichni byli následně obviněni - dva ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, zbývajících osm osob zpřečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a sjedy. Na dva obviněné muže byl podán návrh na jejich vzetí do vazby. Poté, co soud rozhodl o vzetí čtyřiačtyřicetiletého a čtyřiatřicetiletého muže do vazby, eskortovali policisté oba muže do vazební věznice. Jihlavští kriminalisté tento rozsáhlý případ nadále vyšetřují. Obviněným osobám hrozí trest odnětí svobody až na deset let,“ popsala případ Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...