Předvýběr.CZ otevřel pobočku na Jihlavsku

0

brtnice, jihlavsko


Personální společnost Předvýběr.CZ otevřela novou pobočku v Brtnici nedaleko Jihlavy. Kancelář chce být blíž zaměstnavatelům z regionu Kraje Vysočina a celé Moravy. Zároveň chce nabídnout práci ve vlastní společnosti kandidátům z daného regionu a podpořit tak zaměstnanost v regionu.

„Být blíž našim klientům z regionu je důležité pro udržování kvalitního vztahu. Naším záměrem je přijmout do vlastních řad zaměstnance, kteří ocení možnost pracovat ve společnosti, která zastřešuje nábor zaměstnanců v rámci celé České republiky a okolních zemí,“ komentuje otevření pobočky František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ.

Kancelář v Brtnici sídlí v Lipartově ulici, o klienty z regionu se starají čtyři personální konzultantky v čele s Hanou Berkovou. Během následujícího roku by na nově vzniklé pobočce mělo podle plánu firmy pracovat minimálně deset stálých zaměstnanců.

Podle ředitele Františka Boudného je dobré mít další kancelář, která dokáže využít možnosti a potenciál daného regionu a zároveň jako firma plně využít kvalitní infrastruktury služeb v místě. Městu Brtnice patří díky za pronajaté prostory a usnadnění možnosti podnikání.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
RV-pomáháme být vidět PRUH