Škoda dva miliony po požáru rodinného domu ve Stříteži na Jihlavsku

0

střítež, jihlavsko, požár, hasičský záchranný sbor


V pondělí 11. prosince ráno před osmou hodinou došlo k požáru rodinného domu ve Stříteži na Jihlavsku. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jihlavy a Polné společně s dobrovolnými hasiči z Dobronína, Stříteže a Štoků.

„Na likvidaci požáru hasiči nasadili čtyři vodní proudy a po necelé hodině intenzivního hašení se jim podařilo dostat požár pod kontrolu. Plameny poškodily garáž, pokoj nad garáží, krov domu a také osobní auto.
V péči zdravotníků skončila po požáru jedna osoba, která se nadýchala jedovatých zplodin hoření. Zdravotníci ji ošetřili na místě události. 
Před jedenáctou hodinou dopoledne byl požár kompletně zlikvidován a dohled nad požářištěm si převzala místní jednotka sboru dobrovolných hasičů.  
Na místě jsou také naši vyšetřovatelé, kteří zjišťují příčinu vzniku požáru. Vyšetřovatelé pracují s verzemi, že k požáru došlo vlivem technické závady na elektroinstalaci nebo vlivem nedbalosti v podobě nesprávně uloženého popelu,“ popsala událost Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině s tím, že majetkovou škodu hasiči předběžně stanovili na dva miliony korun.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód

Novinář, učitel, dobrovolník, který se zajímá o vše kolem sebe.
 

Nejčtenější
Nejhodnocenější
http://vysocina-news.cz/ BILA