V jihlavské nemocnici dostávají chodby nový kabát

0

nemocnice jihlava, jihlavsko


Žádné profukování na chodbách, když jdete v lékaři na vyšetření, nebo na návštěvu za pacientem. Spojovací chodby v jihlavské nemocnici procházejí v těchto dnech rekonstrukcí. V těchto dnech se mění okna a následovat bude zateplení.

Nyní probíhá rekonstrukce chodeb spojující diagnostický, interní a gynekologicko-porodnický pavilon. V chodbách se mění okna. „Už teď je při průchodu chodbou zřejmé, že díky novým oknům méně profukuje. Právě se mění okna v naší červené chodbě, která je v přízemí u bufetu Slunečnice. Snažíme se, aby práce co nejméně narušily chod v nemocnici,“ popisuje provozně technický náměstek jihlavské nemocnice Alexander Filip.  

V těchto dnech se na chodbách kompletně vymění okna za nová, ale práce budou pokračovat až do konce příštího roku. Chodby se zateplí a opravou projde i střecha. Následovat bude také oprava hlavního vchodu do nemocnice a místa, kde sídlí nyní odborné dětské ambulance a pohotovost. Celkově opravy vyjdou na 30 milionů korun včetně DPH. Projekt byl ze 40 % financován Evropskou unií, zbylých 60 % hradí Kraj Vysočina. 


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
http://vysocina-news.cz/ BILA