Vystupující bystřického Funny Festu obohatili přítomné nejen svým zpěvem

0

oblastní charita žďár nad sázavou, žďársko, funnyfest


Funny Festy pro letošní rok skončily. Posledním benefičním koncertem, který se uskutečnil 26. října v Bystřici nad Pernštejnem, se tak uzavřela benefiční šňůra multižánrových aktivit, které pořádala nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, spadající pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou.

Při koncertu, který se uskutečnil v Domě kultury, se největší oblibě těšil hudebník s názvem Pokáč, který přítomné pobavil svojí obohacující hudbou a humorem. Dobrou náladu předali i další účinkující. Hudební skupina POW z Nového Města na Moravě opět ukázala, jak velikou vášní může hudba být. Členky hudebního uskupení Amater ze Žďáru nad Sázavou přítomným vysvětlily, že sny se mohou plnit a nervozita nic neznamená v porovnání s tím ukázat, co v nás dřímá. Skupina Vzhůru a níž dokázala, že se nebojí vyjít z komfortní zóny a pracovat na svých snech, i když každý člen má mnoho jiných povinností. Zapomenout nelze ani na vystoupení slečen z Dance Style v Bystřici nad Pernštejnem, které jsou důkazem toho, že když se na něčem vytrvale pracuje, výsledky se dostaví. 

„Velký zájem měli účastníci i o alkoholové a marihuanové brýle, které navozují stav po užití návykových látek.  Většina těch, kteří brýle vyzkoušeli, přiznali, že by nikdy nechtěli tento stav prožít naostro. Turnaj ve stolním fotbálku přinesl opět vítěze. Děkujeme, že jste u toho byli s námi. Akci navštívilo zhruba 120 účastníků,“ vzkazuje veřejnosti Renata Hanychová, vedoucí Nadosahu.


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...