Futsalisté Pramenu podlehli Uherskému Hradišti

Pramen Havlíčkův Brod přivítal na své palubovce silného soupeře z jihu Moravy. S týmem Bazooka CF Uherské Hradiště sice dlouho dokázal držet krok, nakonec ale zejména díky nevynuceným chybám domácí prohráli 4:13.

Pramen Havlíčkův Brod – Bazooka CF Uherské Hradiště 4 : 13 (2 : 2)

Domácí se dopouštěli nevynucených chyb, které je sráželi a nedařilo se jim ani v útoku. "Nedokázali jsme dobře řešit situace dva na jednoho nebo tři na dva. Nicméně hra v prvním poločase byla vyrovnaná a tomu odpovídal poločasový výsledek. Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu, jako poločas první. Soupeř nám utekl na rozdíl dvou branek, ale dlouho se z vedení neradoval, za tři minuty jsme dokázali vyrovnat a v tom okamžiku jsme měli o trochu více ze hry než Uherské Hradiště, ale podařilo se nám nastřelit jen tyč. A za nedlouho potom přišel rozhodující moment zápasu, kdy jsme soupeři darovali branku jako na stříbrném podnose. Tato branka nás psychicky položila a v následujících snahách o vyrovnání jsme hodně chybovali a soupeř si s chutí zastřílel," popsal zápas Martin Jaroš z Pramen Havlíčkův Brod.

Branky: 14. Cipruš Radek (Průcha Adam), 19. Cipruš Radek (Göth Jakub), 25. Göth Jakub (Brabec Miloslav), 27. Průcha Adam (Plichta Antonín) – 8. Švancara Petr (Bartoš Jan), 18. Šipka Jan (Prajza Jakub), 22. Švancara Petr (Bartoš Jan), 24. Šipka Jan (Bartoš Jan), 30. Svízela Jakub, 30. Sopůšek Roman (Švancara Petr), 32. Šipka Jan (Svízela Jakub), 32. Ohnutek Tomáš (Švancara Petr), 33. Šipka Jan (Svízela Jakub), 37. Svízela Jakub (Šipka Jan), 38. Šipka Jan (Ohnutek Tomáš), 39. Svízela Jakub (Švancara Petr), 40. Sopůšek Roman (Prajza Jakub)

Sestava (Brod): Rajdl Lukáš – Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Plichta Antonín, Vacek David, Cipruš Radek, Zelenka Jan

Sestava (Hradiště): Janečka Radek (David Lukáš) – Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub