KATRES spol. s r.o.

567 304 002 bednar@katres.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

KATRES spol. s r.o. - Na Dolech 4474/6d, Jihlava

Náplň práce:
- vyřizování záručních a pozáručních oprav, reklamací, servisních výjezdů
- technická podpora
- prodej náhradních dílů
Služební cesty.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Jihlava Před 2 roky 30 000,-

Jihlava Před 2 roky 27 000,-

Zpracování plechu - hliník.

Jihlava Před 2 roky 25 000,-

KATRES spol. s r.o.- Na Dolech 4072/6, Jihlava

Montáže sušáren dřeva po celé ČR.
Požadujeme trestní bezúhonnost.

Jihlava Před 2 roky 18 000,-

Říčany Před 2 roky 20 160,-

Svařování, zámečnické práce (obsluha pásové pily na kov, obsluha vrtačky). Možnost práce přesčas.
Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zajištění ubytování, po prvním roce 5 týdnů dovolené
První kontakt e-mailem nebo tel...

Jihlava Před 2 roky 24 000,-