TESLA JIHLAVA , s.r.o.

567 113 476 connectors@teslaji.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Vaše náplň práce: |- seřizování automatických strojů|- seřizování a drobné opravy strojů s jemnou mechanikou|- vedení dokumentace o údržbě strojů, nástrojů a zařízení|Co od vás potřebujeme:|- základní technické znalosti|- základní znalost čtení techn...

Jihlava 26 000,-

Náplň práce: |- obsluha vstřikovacího lisu|Požadujeme:|- manuální zručnost a dobrý zrak|V rámci velké nadnárodní společnosti nabízíme spoustu benefitů, které najdete na našich webových stránkách www.teslaji.cz.|První kontakt e-mailem nebo telefonicky...

Jihlava 22 000,-

Náplň práce:|- montážní práce dle technologických postupů a návodek|Požadujeme:|- manuální zručnost a dobrý zrak||V rámci velké nadnárodní společnosti nabízíme spoustu benefitů, které najdete na našich webových stránkách www.teslaji.cz.|První kontakt...

Jihlava 21 000,-

Náplní práce je obsluha vstřikovacího lisu.|Požadujeme:|- manuální zručnost|- dobrý zrak|Nabízíme:|- příspěvek na: Vánoce, dovolenou, rekreaci dětí, penzijní připojištění, zdraví zaměstnanců|- 5 týdnů dovolené|První kontakt e-mailem nebo telefonicky.