https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Seman%C3%ADnsk%C3%A1+580%2C+%C4%8Cesk%C3%A1+T%C5%99ebov%C3%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.8967875;16.4439300;Semanínská 580, Česká Třebová 560 02, Česko Elektromechanik | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Elektromechanik

CZ LOKO, a.s.

Semanínská 580, Česká Třebová

Detail firmy

Tereza Špinková
+420 702 246 178

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 26 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- demontáž, čištění, opravy a montáž elektrických zařízení lokomotiv
- převíjení rotorů a statorů elektrických točivých strojů
POŽADUJEME: SO vzdělání
NABÍZÍME:
- nástupní mzda 25000 Kč (1000 EUR), nástupní mzda s přesčasem 32 hod. 30000 Kč (1200 EUR)
- pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma