https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jir%C3%A1skova+2430%2C+Jihlava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4080628;15.5702371;Jiráskova 2430/94, Jihlava 586 01, Česko Expedient/skladník | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Expedient/skladník

Moravia Lacto a.s.

Jiráskova 2430, Jihlava

Detail firmy

Michaela Soukupová

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 30 000,- Kč

Jedná se o práci v chladném prostředí.
Speciální pracovní doba: brzká ranní: 02:30-10:30, ranní: 06:00-14:00, odpolední: 7:00 - 15:00.
Náplň práce:
- práce se čtečkou, zaskladňování a vyskladňování pomocí VZV i manuálně.
Výhodou:
- zkušenosti se čtečkou
V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedenou e-mailovou adresu.