https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Z%C3%A1mek+64%2C+N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5+nad+Oslavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2125799;16.1610256;Zámek 64, Náměšť nad Oslavou 675 71, Česko OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU TOS ČELÁKOVICE (SUA80), ŘÍDÍCÍ SYSTÉM HEIDENHEIN | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU TOS ČELÁKOVICE (SUA80), ŘÍDÍCÍ SYSTÉM HEIDENHEIN

ATC Styl s.r.o.

Zámek 64, Náměšť nad Oslavou

Detail firmy

Miroslav Strnad
774 552 831
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 550,- až 34 000,- Kč

První kontakt osobně, telefonicky 774 552 831nebo e-mailem: strnad.atcstyl@seznam.cz

Náplň práce:
o Kompletní obsluha stroje
o Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a v souladu zadaných pracovních postupů, dodaných programů a dokumentace
o Zajištění základní údržby stroje a nástrojů
o Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:
o Ukončené odborné vzdělání v technickém oboru - obráběč kovů, mechanik seřizovač, CNC programátor apod.
o Čtení výkresové dokumentace
o Zkušenosti se systémem přípravy (čtení programů), nastavování korekcí, orientace v obráběcích nástrojích, kontrola hotových výrobků
o Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
o Praxe na uvedeném stroji výhodou

Nabízíme:
o Práci v zázemí stabilní firmy
o Měsíční bonusy podle dosažených výsledků
o Roční odměny podle výsledků firmy
o Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenkový paušál
o Firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora
o Zvýhodněná cena při nákupu nového osobního vozu (Škoda)
o Náborový příspěvek až 15.000,- Kč
o Pracoviště v Náměšti nad Oslavou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, měsíční bonusy

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.