Práce Nabídka zaměstnání

Obchodně/technický pracovník

Tereza Vláčilová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- až 42 000,- Kč

Kontakt: e-mail: t.vlacilova@varnet.cz

Upřesňující informace:
Jak by vypadala Vaše náplň práce?
- Zajištění obchodně technických služeb zákazníkům na pobočce (B2B)
- Zajištění kompletních zákaznických služeb (prodej, odborné poradenství, vedení lokálního skladového hospodářství)
- Péče o stávající portfolio zákazníků a rozšiřování sítě zákazníků
- Denní komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky, osobně
- Příprava nabídek
- Odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky
- Spolupráce při organizační činnosti na provozovně
- Péče o pobočku
- Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví

Co od Vás očekáváme?
- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost problematiky slaboproudých systémů pro zabezpečení a správu budov
- Komunikační a prezentační schopnosti včetně využití odpovídajících technologií
- Aktivní přístup k práci a příjemné vystupování
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu
- Základní znalost AJ
- Dobrá znalost PC
- Řidičský průkaz sk. B

A co Vám můžeme za to nabídnout?
- Zázemí stabilní české společnosti, jsme na trhu více jak 20 let
- Motivující finanční ohodnocení
- Kvartální odměny závislé na výsledcích firmy
- Pravidelnou práci od pondělí do pátku
- Příspěvek na penzijní / životní připojištění
- Příspěvek na stravné
- Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
- 4 týdny dovolené + 3 dny volna navíc (sick days)

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, Sick day, příspěvek na penzijní pojištění