Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce (produktový specialista)

Michaela Dvořáková
606 656 850
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 26 000,- až 45 000,- Kč

Náplň práce:
- vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
- udržování kontaktů se stávajícími a potencionálními zákazníky
- prezentace, prodej a předávání produktů zákazníkovi
- příprava a uzavírání smluv souvisejících s prodejem
Požadujeme:
- praxe na podobné pozici výhodou
- ŘP sk. B
- schopnost efektivní komunikace a příjemné vystupování
- klientská orientace, zkušenost v jednání se zákazníky výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- flexibilita a ochota cestovat (v rámci daného regionu)
- iniciativa a proaktivní přístup k práci
- vstupní zaškolení podle potřeby, min. 1 měsíc, provedeme v sídle společnosti
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.