Práce Nabídka zaměstnání

Recepční wellness provozu

Eliška Kozelková
724 854 415

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 19 000,- až 20 000,- Kč

Do nově vznikajích pivních lázní a saunového světa hledáme schopného zaměstnance/zaměstnankyni na pozici administrativní pracovník se znalostí hotelového a wellness provozu.

Náplň práce:
obsluha hotelového wellness (pivní lázně, saunový svět, masáže)
práce s wellness rezervačním softwarem
řešení mimořádných potřeby a požadavků hostů
spolupráce s hlavní recepcí hotelu

Požadujeme:
výborné komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka
organizační schopnosti, profesionální vystupování
uživatelskou znalost práce na PC
loajalitu, spolehlivost a flexibilitu

Výhodou je:
praxe na obdobné pozici nebo wellnes pozici recepční
znalost hotelového systému
předchozí zkušenost na pozici masér/masérka

Nabízíme:
zajímavou pracovní příležitost v českém hotelovém řetězci
stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele
zaměstnanecké slevy a výhody
přátelské a kreativní prostředí
být součástí týmu při rozjezdu nového hotelu
šikovného absolventa rádi zaučíme

Nabízíme: příspěvek na zaměstnanecké stravování