https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hul%C3%ADnsk%C3%A1+2352%2C+Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3070725;17.4071973;Hulínská 2352/28d, Kroměříž 767 01, Česko Servisní technik pro slaboproudé elektroinstalace | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Servisní technik pro slaboproudé elektroinstalace

Pavlína Vacková
776 649 006

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

pracoviště dle zakázky - celá ČR
- náplň práce: SLABOPROUDÉ SYSTÉMY - požární signalizace, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové a docházkové systémy, strukturovaná kabeláž a datové sítě, servis a podpora zákazníků
- požadavky: vzdělání v oboru elektro (ÚSO, SOU), vhodné pro absolventy, vyhláška č.50/1978 sb., řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, samostatnost, pracovitost, aktivní a zodpovědný přístup, flexibilita, technické myšlení, schopnost komunikovat se zákazníky
- firma nabízí: zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, po zapracování osobní automobil, příspěvek na stravování, dovolenou, dopravu, firemní akce, odměny k pracovním výročím, věrnostní bonusy, vánoční odměny, možnost profesního růstu, další ohodnocení na základě výsledků zakázek, náborový příspěvek 30 000,-, PP na dobu neurčitou
- kontakt telefonicky Po - Pá (8:30 - 15:00 hod.)